SONDA: Jeździsz autem w szpilkach? Zła wiadomość - chcą wprowadzić zakaz :(

Szykuj buty na zmianę...
SONDA: Jeździsz autem w szpilkach? Zła wiadomość - chcą wprowadzić zakaz :(
26.03.2012

Nie widzisz niczego złego w prowadzeniu samochodu w dziesięciocentymetrowych szpilkach? Latem zdarza Ci się nawet usiąść za kierownicę w japonkach? Lepiej szybko zmień swoje przyzwyczajenia!

Bardzo prawdopodobne, że już niedługo dostaniesz za takie postępowanie duży mandat. Eksperci z brytyjskiej organizacji Brake domagają się wprowadzenia w całej Unii Europejskiej kategorycznego zakazu kierowania samochodem w butach innych niż tych posiadających płaską, stabilną podeszwę – donosi The Daily Mail. Chodzi tutaj przede wszystkim o różnego rodzaju szpilki, koturny, buty z dużym czubkiem oraz klapki.

Według specjalistów, zakładanie takiego obuwia jest kompletnie niepoważne. Postępując tak, panie narażają nie tylko własne zdrowie, lecz także bezpieczeństwo innych uczestników ruchu. Świadczy o tym zwiększająca się z roku na rok liczba wypadków spowodowanych przez kobiety prowadzące samochód w nieodpowiednim obuwiu.

Co myślicie o wprowadzeniu takiego zakazu? Czy jest on rzeczywiście konieczny?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Tego dzwonka na komórkę nie słyszą ludzie powyżej 20 lat! (Można oszukać nauczycieli)

Niezwykła melodia stała się prawdziwym hitem wśród nastolatków. Trzeba przyznać, że ten kto na to wpadł, jest genialny!

Najbiedniejsze regiony UE: Polska też w niechlubnym rankingu (zobacz, czy trafiło TWOJE województwo)

Gorzej niż nam powodzi się tylko mieszkańcom Bułgarii, Rumunii i Węgier.

Polecane wideo

Komentarze (71)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.03.2012 15:54
ja prowadzę w szpilkach, powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie prowadzić w innych butach. Jest mi wygodnie. W japonkach jechałam, nie polecam,
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.03.2012 21:22
Dla mnie to ogromna wygoda, ponieważ mam małą stopę i podczas prowadzenia musiałabym dosłownie trzymać nogi w powietrzu, np nad gazem, ile tak da się wytrzymać, 2, 3 minuty? Obcas podpiera mi stopę.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2012 21:04
SS pp rrzedam czarne skórzane nowe jazzówki z ASOS'a r 38. szukaj na allllegro "ASOS nowe jazzówki skóra naturalna NA WIOSNĘ" 99zzł okazja :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2012 20:05
No i bardzo dobrze!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2012 18:58
W szpilkach wygodnie mi się prowadzi samochód (nawet w platformach), ale baardzo niewygodnie mi w adidasach, takich typowych, szerokich, bo wtedy mam szersza stope i czasem wciskając np. gaz zahaczam o hamulec częścią przyśrodkową prawej stopy...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie