Życie wieczne: Projekt badawczy o nazwie AVATAR bada ludzką nieśmiertelność...

Rosyjski projekt ma zrewolucjonizować cały świat.
Życie wieczne: Projekt badawczy o nazwie AVATAR bada ludzką nieśmiertelność...
12.03.2012

Prace nad tzw. eliksirem młodości zwykle opierały się na poszukiwaniu preparatów, które mogłyby skutecznie zahamować proces starzenia. Okazuje się jednak, że nie tędy droga...

Nieśmiertelność możliwa jest do osiągnięcia tylko dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii – tak przynajmniej twierdzi rosyjski naukowiec Dmitrij Itskow. Jak podaje niewiarygodne.pl, badacz ma zamiar wyprodukować specjalnego robota, do którego będzie można przenieść ludzki mózg.

Jego ekscentryczny projekt o osobliwej nazwie „Avatar” ma podobno zrewolucjonizować cały świat. Każdy człowiek będący u kresu swojego życia będzie mógł poddać się zabiegowi, podczas którego jego mózg wraz z całą świadomością zostanie przetransportowany do sztucznego ciała. W ten sposób zachowana zostanie ciągłość istnienia.

Nie chce Wam się wierzyć w te rewelacje? Aby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę, warto wspomnieć, że Itsakow wcale nie poprzestał na samych deklaracjach. Już teraz zbiera zespół badaczy z całego świata. Jak do tej pory udało mu się zaangażować w swój kontrowersyjny projekt ponad 100 osób.

Wszystko wskazuje więc na to, że scenariusze rodem z filmów science-fiction powoli zaczynają się urzeczywistniać...

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Świat schodzi na psy. Niektórzy dorośli nie wiedzą nawet, ile jest 1+1! (TO NIE ŻART)

Ich wiedza zatrzymała się podobno na poziomie siedmiolatka.

Denerwuje cię przeludnienie Warszawy? Już niedługo stolica opustoszeje!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie lubią tłumów.

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2012 20:49
Wariactwo! Człowiek jest takim samym stworzeniem, jak wszystkie inne - MUSI kiedyś umrzeć. Ten cały Rosjanin kojarzy mi się z szalonym naukowcem. Nikt nie chciałby żyć wiecznie - patrzylibyśmy na śmierć najbliższych, na rozwój ludzkości (co nie zawsze jest przyjemne), na wojny, liczne spory rządowe... a sami nie moglibyśmy umrzeć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 21:41
męczarnia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 17:13
nikogo niebedzie na to stac
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2012 20:15
sorry ale wolę umrzeć, niż "chodzić" w środku jakiegoś robota. porażka. co innego, jak by mu się udało zlikwidować gen odpowiedzialny za starzenie czy coś w tym stylu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2012 20:04
czlowiek upadł na głowę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo