Targi Wierności to odpowiedź na falę rozwodów

Po raz pierwszy zakonnicy z Dolnego Śląska zorganizowali w Trzebiatnicy Targi Wierności.
Targi Wierności to odpowiedź na falę rozwodów
08.10.2008

Na nietypową formę promocji życia w małżeństwie wpadli zakonnicy z Dolnego Śląska. Podczas zorganizowanych w Trzebiatnicy Targów Wierności uczyli, jak sprawić, aby w związek nie wkradła się rutyna, co zrobić, gdy małżonkowie zaczną się sobą nudzić, jak sprawić, by być wciąż dla siebie atrakcyjnymi.

Organizatorzy zaprosili przedstawicieli różnych firm usługowych. Były gabinety odnowy, restauracje ze specjalnymi posiłkami dla zakochanych. Kwiaciarki przekonywały, że od czasu do czasu warto kupić swojemu mężczyźnie kwiaty, np. słoneczniki albo egzotyczne okazy flory:

„Najbardziej pasują słoneczniki i kwiaty egzotyczne z dużymi kwiatostanami, które symbolizują władzę. Tym łatwo podnieść wartość męskiego ego" - zdradziły dziennikowi „Polska The Times".

Na targach znajdował się też punkt informacyjny dotyczący adopcji dzieci - często powodem rozpadu związku jest niemożność spłodzenia potomstwa.

Zakonnicy i siostry zakonne także mieli swoje recepty na udane relacje w małżeństwach. Siostra Aniela Górecka poleca pikniki:

„Wystarczy koszyk warzyw, owoce, koc, kuchenka turystyczna i niespodzianka gotowa. Taki piknik to afrodyzjak dla zakochanych".

Targi trwały trzy dni. Gościli na nich psychologowie i seksuolodzy, którzy

podpowiadali, jak rozwiązywać problemy w związkach we wszystkich sferach.

Polecane wideo

Komentarze (35)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2008 00:58
Trzebnicy !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2008 12:54
Gość 2008-10-10 16:11 Gosc Gosc ta bo taka zakonnica zna sie na malzenstwie i wie jak doradzic;/ A co zakonnica nie miała rodziny i rodziców? P.S. A co młoda lekarka geriatrii może wiedzieć o chorobach staruszka, skoro nigdy nie miała problemu z przerośniętą prostatą? Niby skąd ma wiedzieć co doradzić? hehehe no własnie! i jakim cudem ginekolodzy mężczyzni sa lepszymi lekarzami od ginekolożek skoro nie maja jajników i miesiączki? Hehe no dobre dobre
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2008 19:16
jak już to nie w Trzebiatnicy, tylko w Trzebnicy. wiem, bo sama jestem mieszkanką tego miasta.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2008 16:11
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] ta bo taka zakonnica zna sie na malzenstwie i wie jak doradzic;/ [/quote] A co zakonnica nie miała rodziny i rodziców? P.S. A co młoda lekarka geriatrii może wiedzieć o chorobach staruszka, skoro nigdy nie miała problemu z przerośniętą prostatą? Niby skąd ma wiedzieć co doradzić?[/quote] hehehe no własnie! i jakim cudem ginekolodzy mężczyzni sa lepszymi lekarzami od ginekolożek skoro nie maja jajników i miesiączki?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.10.2008 11:42
[quote="Gosc"]ta bo taka zakonnica zna sie na malzenstwie i wie jak doradzic;/ [/quote] A co zakonnica nie miała rodziny i rodziców? P.S. A co młoda lekarka geriatrii może wiedzieć o chorobach staruszka, skoro nigdy nie miała problemu z przerośniętą prostatą? Niby skąd ma wiedzieć co doradzić?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie