Polskie STUDENTKI & prostytucja: 20-latki wyciągają nawet po kilka tysięcy zł/mies.

Sponsoring to nie praca. To styl życia.
Polskie STUDENTKI & prostytucja: 20-latki  wyciągają nawet po kilka tysięcy zł/mies.
11.02.2012

Jeszcze dwa lata temu do uprawiania nierządu przyznawała się co dziewiąta polska studentka. Teraz taką formę zarabiania pieniędzy preferuje już co piąta uczennica szkoły wyższej – wynika z najnowszego raportu opublikowanego przez Newsweek.

Najstarszy zawód świata to bardzo łakomy kąsek dla młodych dziewczyn wyfruwających z rodzinnego gniazda. Nowe miasto, nowi znajomi, nowa szkoła, nowy styl życia. Łatwo poczuć się jak tabula rasa i przeprowadzić osobistą rewolucję moralną.

Zwłaszcza że na sprzedawaniu własnego ciała można nieźle zarobić. Dziewczyny z Warszawy wyciągają miesięcznie nawet kilka tysięcy złotych – informuje Newsweek. Często udaje im się uzbierać sumy znacznie przewyższające przychody ich własnych rodziców.

Pozbawione kompleksów, pewne siebie są w stanie zrobić wiele byleby tylko zdobyć kasę na wymarzone ciuchy i kosmetyki. Sponsoring nie jest dla nich jakimś strasznym przymusem, lecz raczej określonym sposobem na życie.

Co myślicie o takim postępowaniu? Czy można je tolerować?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Nocna PROHIBICJA w Polsce: Po 22:00 nie kupisz już alkoholu - koniec monopoli 24h/d!

Nadchodzi trudny czas dla sklepów monopolowych.

Rośnie liczba TAJEMNICZYCH zaginięć dzieci w Polsce - są uprowadzane przez handlarzy organów?

KTO ZA TYM STOI?

Komentarze (40)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2012 20:57
ich życie, ich sprawa, ich sumienie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2012 00:49
Dziwki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2012 04:03
mam znajomego który notorycznie korzysta z usług takich dziewczyn i ponoć ceny nie są wygórowane, można znaleźć dziewczynę która za 20 zł obciągnie, bo np potrzebuje pieniędzy na nową torebkę. Sami nawet nie wiemy ile tego typu dziewczyn dziennie mijamy na uczelni, bo każda "pracuje" tak by nikt się o tym nie dowiedział.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 23:44
haha zabawne to, ze piszecie, ze kiedys podobne pomysly przechodzily wam przez glowy ;d to oznacza, ze po prostu podswiadomie jestescie ku#rwami. dziekuje, dobranoc, musze wstac o 5.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 21:44
jasne...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo