Co pani Maria znalazła w czekoladkach?

Kobieta z trudem powstrzymała wymioty. Apetyczne czekoladowe cukierki kryły w sobie coś obrzydliwego.
Co pani Maria znalazła w czekoladkach?
08.02.2012

Czekoladowym łakociom bardzo trudno się oprzeć. Czasami jednak pewne sytuacje potrafią nam na dobre obrzydzić wszelkie słodkości. Przekonała się o tym pani Maria Melanowicz ze wsi Radcze (woj. lubelskie).

Bohaterka artykułu opublikowanego w serwisie Fakt.pl ze zgrozą opowiada o swoich niedawnych doświadczeniach. Kobieta kupiła w pobliskim sklepie 1,5 kilograma cukierków. Gdy dotarła do domu, od razu skosztowała czekoladowego smakołyku. Natychmiast jednak wypluła cukierka. To, co poczuła na języku było obrzydliwe...

W czekoladowych pralinkach zalęgły się wstrętne, białe, około 2-centymetrowe robale z czarnymi główkami. Pani Maria z trudem powstrzymała się od wymiotów. Kobieta natychmiast wszczęła alarm. Powiadomiła sanepid oraz opowiedziała wszystko redaktorom lokalnej gazety.

Niestety, nie udało się do końca ustalić, w jaki sposób robale dostały się do cukierków. Najprawdopodobniej jednak trafiły tam podczas produkcji.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Zakaz podlewania trawnika w czasie deszczu, czyli NAJGŁUPSZE przepisy prawne świata

Niektórzy ustawodawcy mają naprawdę specyficzne poczucie humoru!

REWOLUCJA w LICEACH w Polsce: Pojawią się nowe bloki tematyczne i specjalizacje!

Przyszłych licealistów czekają po wakacjach spore zmiany.

Komentarze (91)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2012 21:00
o fuu ! Przechodzę na dietę !!! ( i tak mi się to przyda ; D )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 23:08
a czy Wy wiecie,że te robaki białe - larwy, co je znajdujecie w kaszach, orzechach, warzywach itp. to one się wytwarzają na skutek złego i nieszczelnego przechowywania, np. o wilgoci? a z tych larw wylęgają sie potem mole spożywcze i potem latają po całym domu i życie uprzykszają. wiem, bo kiedys znalazłam takie w suszonej włoszczyźnie, potem w kaszy mannie i w jarzynce. w dwóch ostatnich przypadkach sama jestem sobie winna , bo nie zamknęłam szczelnie. od tego się nie umiera.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2012 20:56
ja w pierniczku znalazłam wielką metalową kulkę , mało zębów na niej nie potraciłam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2012 19:45
ja tez kiedys znalazlam robale w duzej ilosci michalkow, oblesne, ale bylo to dosyc dawno temu i nigdzie tego nie zglaszalam :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2012 15:10
mój znajomy miał tak samo :/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo