Plaga ZOOFILÓW w Niemczech: Powstały tam nawet DOMY PUBLICZNE dla dewiantów!

Mają masę klientów!
Plaga ZOOFILÓW w Niemczech: Powstały tam nawet DOMY PUBLICZNE dla dewiantów!
08.02.2012

Wykorzystywanie zwierząt do celów seksualnych praktykowane jest w wielu zakątkach naszego globu. Daleko zresztą nie musimy szukać. Z roku na rok przybywa zoofilów wśród naszych zachodnich sąsiadów.

W Niemczech powstały już nawet specjalne domy publiczne dla dewiantów. Miejsca takie cieszą się coraz większą popularnością - donosi Frankfurter Rundschau. Zwłaszcza, że uprawienie seksu ze zwierzętami nie jest u naszych zachodnich sąsiadów zakazane. W Niemczech można jedynie zostać ukaranym za rozpowszechnianie zwierzęcej pornografii.

Przeciwko upowszechnianiu obrzydliwej dewiacji mocno buntują się obrońcy praw zwierząt. Protestujący domagają się, aby zoofilia uznana została w Niemczech za przestępstwo. Wszyscy wierzą bowiem, że tylko w taki sposób można zapobiec jeszcze większej popularyzacji tych chorych praktyk.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

REWOLUCJA w LICEACH w Polsce: Pojawią się nowe bloki tematyczne i specjalizacje!

Przyszłych licealistów czekają po wakacjach spore zmiany.

Gdzie w PL dzieci uczą się najlepiej?

Sprawdź, jak wypadł Twój region.

Komentarze (61)

Ocena: 4.93 / 5
JJ (Ocena: 5) 14.02.2016 01:36
a człowiek w swojej "maluczkości" upada... cywilizacja pełną gębą jak widać. Może ktoś mnie nawet "zhejtuje" jak tak mogę pisać, ale zanim to zrobi niech wygra wpierw w pojedynku umysłowym z pierwszym lepszym delfinem lub ośmiornicą:D
odpowiedz
rdzenny (Ocena: 5) 01.10.2014 09:40
Chore sk......... nic więcej.Aż strach pomyśleć że to mogą być nasi znajomi rodzina itd.Włos się na głowie jeży.
odpowiedz
Ola (Ocena: 5) 05.05.2014 21:50
Uświadomcie sobie jedno - zoofilia i pedofilia to zboczenia praktykowane bez zgody wykorzystywanego czyli bez zgody dzieci i zwierząt co już jest nadużyciem. Dwoje gejów robi to bo oboje sobie na to przyzwalają natomiast w przypadku zoofili i pedofili jest dokładnie na odwrót. Zboczeńcy WYKORZYSTUJĄ niewinne ofiary. Dodam, że zoofilia często nie kończy się na samym akcie ze zwierzęciem. Zoofile często "dochodzą" mordując w bestialski sposób zwierzę - była taka słynna sprawa w Malibu jak pewien Pan mordował kurczaki i króliki a Pani w tym czasie oporządzała mu przyrodzenie. Podobnie jest w Japonii - fetyszystka zabija np. przebijając serce szczeniaka lub kociaka nożem a onaniści w tym czasie się masturbują. Widziałam na stronie pewnej fundacji prozwierzęcej screeny z filmu fetyszystów stóp jak Tajka w wielkich szpilkach gniecie psa...To jest obrzydliwe i chore i zdajcie sobie w końcu sprawę że zoofile osiągają orgazm nie przez stosunek płciowy a poprzez bestialskie mordowanie zwierzęcia w okrutnych męczarniach.
odpowiedz
wet (Ocena: 5) 22.04.2013 20:11
o co tyle krzyku, w samej Warszawie jest kilka, zapłać złotówie parę groszy więcej to cię odstawi na miejsce, lepiej popatrzcie jakie w paru gazele same swego Doga na kupcię wyprowadzają, a Arabusy na zachód po Zengi na Dzihad jeżdżą jak my na wyspy, bo im barany całą trawę wpierd.......
odpowiedz
memento mori (Ocena: 5) 23.03.2013 20:05
może te pieporzone zboczeńcy wierza ze pies to kobieta po reinkarnacji?ciekawe jak z jeżem daja sobie rade?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo