SONDA: Za którym razem zdałaś na prawko? (Porównaj się z innymi - wiemy, ile osób zdaje za 1 podejściem)

Statystyki są przerażające!
SONDA: Za którym razem zdałaś na prawko? (Porównaj się z innymi - wiemy, ile osób zdaje za 1 podejściem)
31.01.2012

Do tego, że warto mieć prawo jazdy nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Zdobycie uprawnień do kierowania samochodem nie należy jednak do najłatwiejszych zadań. Świadczy o tym przede wszystkim bardzo mała liczba osób, którym udaje się zdać egzamin za pierwszym razem.

Najgorzej jest w województwie łódzkim. Tutaj zaledwie co czwarty kursant nie ma za sobą żadnej poprawki – informuje PolskaTimes.pl. Nie lepiej jest również w innych regionach naszego kraju. Większość zdających, aby zdobyć wymarzony dokument przechodzi istną drogę przez mękę.

Dużo egzaminów kończy się już na placu manewrowym, zwłaszcza w trakcie jazdy na łuku. Najgorzej jest jednak, gdy kursant wyjedzie już na miasto. Przejażdżka w terenie to prawdziwa loteria. Tutaj każdy rodzaj utraty kontroli nad pojazdem oznacza interwencję egzaminatora, a tym samym – oblany egzamin.

Czy to możliwe, żeby aż tylu kursantów nie umiało jeździć? A może to kwestia zbyt rygorystycznego podejścia egzaminatorów?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Tak może naprawdę wyglądać KONIEC ŚWIATA! Oto 5 możliwych hipotez ekspertów

Czego naprawdę powinniśmy się bać?

STUDIA: Które dają dobrą pracę + KASĘ, a które tylko papierek i tytuł MAGISTRA?

Sprawdź, co warto skończyć, aby być szczęśliwym.

Komentarze (171)

Ocena: 5 / 5
ola (Ocena: 5) 16.05.2013 13:12
ja za 4 ,dwa razy obalam na rękawie,raz po wyjechaniu na miasto,i za 4 już poszło bezbłędnie i się udało,.a zdawałam w łodzi gdzie wiadomo zdać nie jest łatwo!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2013 23:16
Ja jestem z Białegostoku. Tu również zdawalność jest godna pożałowania... Wczoraj miałam pierwszy egzamin, którego niestety nie zdałam ;) Zero stresu, bardzo miły i sympatyczny egzaminator, nienastawiony z góry na oblanie, a wręcz przeciwnie. Cóż, zabrakło uwagi i skupienia. Oby następnym razem było lepiej :) Pozdrawiam przyszłych i obecnych kierowców :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2012 10:07
Za 1 - Kalisz ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2012 11:19
Również zdaję dzisiaj już 7 raz mam testy,a później jazdę mam nadzieje że sie teraz uda.! Nie wstydzę się tego że podchodzę do egzaminu 7 raz dlatego gdyz uważam że dobrze jeżdżę ,a zawsze przy egzaminach gdy konczy się już jazda zostaje 5 min i oblewam..;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.12.2012 11:13
Dzisiaj zdaje już 7 razy ,pisze testy i po testach jeśli zdam mam jazdę,a zdaję w TARNOBRZEGU !Trzymajcie kciuki .!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo