Naked BODY SUSHI: Japoński przysmak serwowany na nagim ciele (CIEKAWOSTKI)

Nyotaimori cieszy się coraz większą popularnością także w Polsce.
Naked BODY SUSHI: Japoński przysmak serwowany na nagim ciele (CIEKAWOSTKI)
18.01.2012

Nyotaimori, czyli tzw. naked body sushi, polega na jedzeniu japońskich przysmaków wprost z ciała leżącej nagiej kobiety. Co ciekawe, ten oryginalny sposób serwowania dań jest popularny nie w Azji, a w Europie i Stanach Zjednoczonych. Dlaczego? Otóż w Kraju Kwitnącej Wiśni body sushi utożsamia się przede wszystkim z mafią i prostytucją.

naked body sushi

Obecnie body sushi ma kilka odmian. Jedną z nich jest męski odpowiednik, kiedy to w rolę żywego talerza wciela się - zamiast nagiej kobiety – rozebrany mężczyzna. Inną formą Nyotaimori jest bondage sushi bar, w której nagie kobiece ciało jest przywiązane do stołu, bądź po prostu skrępowane tak, by nie mogło się poruszać.

naked body sushi

Zwolennicy tego swoistego „szwedzkiego bufetu” twierdzą, że piękne kobiece ciało tworzy estetyczną oprawę dla potraw oraz sprzyja osiągnięciu satysfakcji seksualnej. Z kolei zagorzali przeciwnicy takiej formy jedzenia uważają, że nie tylko psuje ona smak dań (sushi nagrzewa się przecież do temperatury ciała), ale również uprzedmiotawia kobietę.

naked body sushi

Mimo niewątpliwych kontrowersji, jakie powszechnie budzi Nyotaimori, serwowanie sushi na rozebranym ciele zyskuje coraz większą popularność na całym świecie – również w Polsce.

A Wy skosztowałybyście japońskiego przysmaku wprost z nagich męskich pośladków?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Bajeczny bodypainting - zabawa dla każdego: Dla dzieci, dla kobiet w ciąży, dla Ciebie! ♥

Malowidła na ciele to prawdziwe dzieła sztuki.

Obrzydliwie rasistowskie zadania w podręcznikach od matmy. Dokąd zmierza współczesna szkoła?

Zniesmaczeni rodzice nagłośnili całą sprawę w mediach.

 

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.01.2012 00:26
dobry pomysł, można z tego zrobić demotywator, wtedy dowie się o tym cała Polska
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2012 19:50
Samantha w "Seksie w wielkim mieście" tak zrobiła :P W zaciszu domowym fajnie ale tak w restauracji? Mnie to osobiście obrzydza. Ale generalnie sushi bym nie tknęła, fuj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2012 16:49
Z męskich pośladków bym nie zjadła, za bardzo kojarzą mi się z wydalaniem. Ale za to z męskich genitaliów - jak najbardziej :D
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2012 16:15
I jak zwykle dochodzimy do tego, że skoro ktoś wymyślił to trzeba skorzystać. Tylko dlaczego budzi to w nas takie kontrowersje? A no dlatego, że nie jest to normalne. trzeba się na spokojnie zastanowić, co nam daje, i z czym się kojarzy spożywanie jedzenia oprócz paliwa dla ciała- przyjemność, spokój, miły czas itd. trafnie ktoś zauważył, że nie chciał by być podsłuchiwany - je też nie a w ciszy to mogę sama w domu śniadać :) Kobiety ładne na zdjęciach i jako rodzaj pozowania do zdjęcia to ok ale jako patera na potrawę już nie. życzę wszystkim babeczkom i facetom żeby ich szanowano i jak już muszą to niech podają do stołu pięknie ubrani a nie na golasa, no chyba że taką mają fantazję dla lubego/bej.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2012 16:01
Tutaj wpisz treść komentarza do Naked BODY SUSHI: Japoński przysmak serwowany na nagim ciele (CIEKAWOSTKI)...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo