Jak oskubać mamę i tatę? W ten sposób kradnie 25% polskich dzieci, rodzice w szoku

Czasy się zmieniają. Podbieranie po 2 złote z portfela jest już passé.
Jak oskubać mamę i tatę? W ten sposób kradnie 25% polskich dzieci, rodzice w szoku
10.01.2012

Dostęp do konta bankowego przez internet daje nieograniczone możliwości. Wiedzą o tym szczególnie młodzi ludzi, którzy bez żadnych oporów korzystają z wirtualnej portmonetki swoich rodziców. Zwykle robią to oczywiście bez wiedzy i zgody swoich opiekunów.

Z raportu „Online Family 2011" wynika, że zaledwie 17 proc. rodziców zdaje sobie sprawę z tego, co i kiedy ich pociechy kupują w sieci. Młodzi ludzie dobrze wiedzą, że ich opiekunowie i tak nie zorientują się, ile pieniędzy zostało pobranych z ich rachunku rozliczeniowego. Wielu dorosłych nie umie przecież korzystać ze swoich internetowych kont bankowych, nie jest w stanie sprawdzić historii przelewów, a wszelkie opłaty zleca własnym dzieciom.

W internecie z kont bankowych rodziców korzysta już co czwarte dziecko – donosi Gazeta Wyborcza. Nie jest to jednak tendencja, które utrzyma się w przyszłości. Eksperci przewidują, że następne pokolenia nastolatków nie będą już miały tak łatwo. Ich rodzice, dużo bardziej zorientowani w wirtualnym świecie, nie pozwolą na tego typu oszustwa. No chyba że banki wymyślą w przyszłości kolejne udogodnienia...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Życie w 45 sekund: TO zobaczymy przed śmiercią? (Ostatni seans na podstawie wspomnień ze śmierci klinicznej)

Artystyczna wizja Chrisa Milka powstała na podstawie relacji ludzi, którzy otarli się o śmierć.

Oto wibrator z czasów PRL!

W epoce Gierka był reklamowany jako turystyczny aparat do masażu szyi.

Polecane wideo

Komentarze (40)
Ocena: 5 / 5
rodzic (Ocena: 5) 05.02.2021 10:10
mozna krasc ale nie duzo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.01.2020 02:10
ja dzisiaj 200 zł na skrzyneczki do csgo wydałem $$$ dzk za poradnik
odpowiedz
Marlo (Ocena: 5) 13.01.2017 11:06
Jak ktoś jest za głupi na konto bankowe i my tyle zbywa że nie liczy ile wydał a ile zostało to powiniem być jebany na potęgę przez własne dzieciaki i nie tylko
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2012 14:49
Dla mnie to idiotyczne - ci, którzy nie potrafią korzystać z Internetu nie mają przecież konta bankowego w sieci! Moje babcie gdy chcą zrobić przelew, to idą do banku. A mama korzysta z konta internetowego i widzi KAŻDY przelew który jest wykonany z jej konta, więc nie jestem w stanie jej okłamać (i nie chcę).
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 20:50
CO ZA BZDURNY ARTYKUŁ ! CI RODZICE TO CHYBA MAJĄ PO75 LAT-WTEDY TO JEST TO MOŻLIWE,CI CO NIE POTRAFIĄ KORZYSTAĆ Z KONT INTERN PO PROSTU ICH NIE MAJĄ!!!!
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie