Życie w 45 sekund: TO zobaczymy przed śmiercią? (Ostatni seans na podstawie wspomnień ze śmierci klinicznej)

Artystyczna wizja Chrisa Milka powstała na podstawie relacji ludzi, którzy otarli się o śmierć. Naprawdę świetne video - warto zobaczyć!
Życie w 45 sekund: TO zobaczymy przed śmiercią? (Ostatni seans na podstawie wspomnień ze śmierci klinicznej)
09.01.2012

Trudno powiedzieć, jak wygląda to naprawdę, ale ludzie, którzy przeżyli śmierć kliniczną, bardzo często opowiadają o niezwykłym zjawisku. Twierdzą, że w momencie, kiedy byli najbliżej przejścia na drugą stronę (dla jednych oznacza to spotkanie z Bogiem, dla innych definitywny koniec istnienia), przed oczami ujrzeli film.

I to nie byle jaki, bo określają go mianem "filmu z życia". Zanim ostatecznie pożegnamy się z tym światem, człowiek ma ponoć okazję zobaczyć najważniejsze momenty w telegraficznym skrócie. Od narodzin, przez dorastanie, pierwszą miłość, pierwszy raz, stały związek, potomstwo, ale także sceny mniej przyjemne.

Czy rzeczywiście Stwórca lub po prostu nasz mózg, daje nam szansę na taki ostatni seans? Wszyscy kiedyś sprawdzimy to na własnej skórze. Póki co zdecydowanie lepiej obejrzeć artystyczną wizję na ten temat. Przed Wami dzieło Chrisa Milka:

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Zmiany w płaceniu za studia: Sprawdź, jakie wydatki czekają Cię od października!

Weszła w życie nowelizacja ustawy o szkolnictwie wyższym.

Ilu ludzi w Polsce nałogowo słucha Radia Maryja? STATYSTYKI MOGĄ CIĘ ZDZIWIĆ

Rozgłośnia o. Rydzyka ma w naszym kraju psychofanów.

Polecane wideo

Komentarze (36)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2014 00:55
Tak to prawda przeleciał mi taki film gdy otarłem sie o smierć a dokładniej gdy zostałem porażony przez prąd niejestem w stanie sobie przypomnieć co dokładnie widziałem ale istnieje coś takiego
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.01.2012 16:49
mi też kiedyś "przeleciało" życie przed oczami, gdy myślałam, że zderzymy się z innym samochodem, który nagle wyjechał. Może w chwilach wielkiego strachu, obawą przed śmiercią,wypadkiem itp widzimy to co przeżyliśmy dotychczas?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 22:07
teraz głęboko nad tym myśle. miałam pare takich sytuacji, pare takich filmów. kiedy byłam mała, mogłam mieć pare lat topiłam się, tzn. po prostu szłam jak zahipnotyzowana za piłką na środek wody, nagle zanurzyłam się cała. ale widziałam wszystkie 'ważne' chwile. druga sytuacja, nie tak dawno, prawie wpadłam pod autobus,, hm prawie. byłam centralnie na nim. ledwo się zatrzymał, wtedy wszystko było takie powolne, widziałam każdą sytuacje z życia, którą no warto zapamiętać. kiedyś gdy byłam ciężko chora, a moja gorączka sięgała zenitu po prostu się poddałam, widziałam rzeczy których widzieć się nie da, w głowie miałam pojedyncze slajdy z całego mojego życia. także to straszne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 21:01
Mialam 14 lat, kiedy zadzwonil telefon ok 5:30 od brata, ze z tata mieli wypadek, sa w srodku lasu i tata chyba nie zyje... Płakalam jak oszalała i czułam, że obok mnie stoi jakas postać. Wtedy całe życie przeleciało mi przed oczami do momentu jak telefon zadzwonil ponownie - potwierdzono zgon.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 17:23
spoko, aby tylko dobry podkład muzyczny był ;d
odpowiedz

Polecane dla Ciebie