Obwisłe, wypełnione tłuszczem piersi - coraz więcej facetów wstydzi się swojej klaty!

Patrzą w lustro i czują się... zniewieściali.
Obwisłe, wypełnione tłuszczem piersi - coraz więcej facetów wstydzi się swojej klaty!
10.01.2012

Nie tylko my, kobiety, jesteśmy przewrażliwione na punkcie swojego wyglądu. Mężczyźni również zwracają uwagę na własne niedoskonałości. Oprócz niewielkiego rozmiaru penisa, w olbrzymie kompleksy wpędzają ich chociażby obwisłe, przerośnięte tłuszczem piersi.

Gdy ćwiczenia na siłowni nie przynoszą więc oczekiwanych rezultatów, wielu panów decyduje się na operację plastyczną. Jak podaje Sfora.pl, coraz więc panów rozważa zabieg chirurgiczny, mający na celu usunięcie nadmiaru tłuszczu z piersi.

Faceci doskonale zdają sobie sprawę, jak wielką rolę odgrywa w dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny. Wyrzeźbiona klata staje się synonimem wysportowanego, młodego i atrakcyjnego mężczyzny. Obwisłe piersi stanowią natomiast jego przeciwieństwo.

Wielu panom wydaje się więc, że tylko piękny, umięśniony tors może zapewnić im powodzenie u płci przeciwnej. Czy rzeczywiście tak jest?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Wino z mysich noworodków (Fuj!) to koreański PRZYSMAK - działa prozdrowotnie!

Nadziewają obdarte ze skóry myszy ryżem i wpychają do butelek.

GALERIA: Retro-winyle wkomponowane w nową scenerię (Musicie zobaczyć!)

Idealne dopasowanie okładek płyt do nowej scenerii dało piorunujący efekt!

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2012 20:50
liczy sie wnetrze ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2012 10:57
do ćwiczeń grubasy, chcecie zadbanych kobiet to wypad na siłownie zrzucać cycochy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2012 12:25
Otyłość u młodych mężczyzn jest okropna... Jak młody chłopak może mieć cycki większe od dziewczyny a do tego brzuszysko jak w ciąży? A co dalej, kiedy będzie miał nie 28 lat ale 58? Cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie. Z tym mi się kojarzy, niestety. Picie piwska codziennie w ilości kilka, obżeranie się i brak ruchu są winne a nie geny. Miałam kiedyś chłopaka lekko przy kości, zaczął po kilku miesiącach strasznie tyć, obżerał się i upijał piwem codziennie wieczorem. Zaczął wyglądać obleśnie z wielkim brzuchem i cyckami, zaczęły się problemy z seksem- nie każda pozycja była wykonalna, a przecież to za młody człowiek, aby brzuch przeszkadzał w czymkolwiek nie tylko w TYM. Do tego zaczął się z tej otyłości bardzo pocić. Nie umiałam już patrzeć na niego jak na mężczyznę ale jak na grubasa patrzyłam. Tył coraz bardziej i co gorsze nie chciał zrobić z tym nic, zero chęci, odpowiadało mu to jak jest. Nie chciałam już z nim dłużej być, planował ślub a ja pomyślałam, że za kilkanaście lat zamiast żyć szczęśliwie, będę się musiała zajmować otyłym chorym mężem po wylewie czy chorym na serce
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 23:16
dobrze że moj facet chodzi na siłownie, bardziej dla przyjemnośći ale fajnie popatrzeć na kaloryferek i ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 14:11
dobrze niech pakuja na klate,oni chca wydepilowanych szczuplych kobiet,wiec niech sie tez poswiecaja
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo