Co się stanie z Grażynką po śmierci Ryśka Lubicza? (Scenarzyści "Klanu" ściągnęli patent z "M jak miłość"?)

Już wiemy, jak potoczą się losy Grażynki, Maćka, Bożenki i Kasi po śmierci Ryśka.
Co się stanie z Grażynką po śmierci Ryśka Lubicza? (Scenarzyści "Klanu" ściągnęli patent z "M jak miłość"?)
28.12.2011

Ledwie ustąpiła żałoba narodowa po odejściu Hanki Mostowiak, a tu trzeba się przygotować na kolejną falę smutku – Piotr Cyrwus zapragnął bowiem opuścić plan kultowego już „Klanu”, więc scenarzyści zdecydowali: Rysiek musi umrzeć.

Niewtajemniczonych informujemy – Ryszard umrze w następstwie ataku serca 22 lutego 2012 roku. To nieco mniej kuriozalna śmierć niż zderzenie z kartonami, jaką scenarzyści zgotowali Hance z „M jak miłość”, ale wierni widzowie serialu twierdza, że bohaterowie „Klanu” już nigdy nie będą mieli tak czystych rączek.

Co będzie dalej? Jak wiadomo z pewnego źródła, Grażynka (podobnie jak Marek Mostowiak) popadnie w odrętwienie. Z dnia na dzień będzie z nią coraz gorzej. Sytuacją zaniepokoją się dzieci – Bożenka, Maciek i Kasia, które (identycznie jak Natalia, Mateuszek i Ula z Grabiny) są bardzo wrażliwe na nastroje mamy.

Dziwne zachowanie Grażynki dostrzegą także pozostali członkowie rodziny Lubiczów – nic zaskakującego, wszak Paweł jest lekarzem, a Elżunia farmaceutką. Czy uda im się pomóc bratowej? Fabuły seriali tak pięknie się przeplotły, że aż proszą się happy end – Marek z Grażynką mogliby się pobrać, stworzyć wielką, wielodzietną rodzinę i razem zamieszkać. Na przykład w Złotopolicach...

Natasza Lasky

Zobacz także:

Sylwestrowa kolekcja Pull&Bear - bardzo błyszcząca!

Statystyczna Polka szuka pracy

Komentarze (38)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2012 19:58
Marek z Grażynką mogliby się pobrać, stworzyć wielką, wielodzietną rodzinę i razem zamieszkać. Na przykład w Złotopolicach... MACIE MISTRZA xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2012 12:26
hahaha a ,,Ojciec Mateusz,, udzieli im slubu :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2011 10:47
Bożesztymój.........
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2011 22:57
haha zderzenie Hanki z kartonami .. ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2011 00:47
Marek to taki kurdupel z metra cięty, a Grażynka to postawne babsko. Nie wiem czy ten związek miałby jakiekolwiek szanse na przetrwanie. Nie wiem co to będzie gdy Rysiek umrze. Beata odeszła, Rysiek w grobie... Nie mogli po prostu zrobić tak, że Rychu postanawia zostać alfonsem i odchodzi od rodziny, żeby założyć burdel, czy coś w tym stylu?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo