Śmiechu warte: Największe wpadki 2011 roku (12-minutowe pasmo ludzkich nieszczęść w gorzko-śmiesznym wydaniu)

Uwaga! Nagranie jest pełne zaskakujących zwrotów akcji!
Śmiechu warte: Największe wpadki 2011 roku (12-minutowe pasmo ludzkich nieszczęść w gorzko-śmiesznym wydaniu)
24.12.2011

Nasz bratni serwis Hanter.pl regularnie prezentuje na swoich łamach zabawne i zaskakujące filmiki, które robiły w sieci ogromną furorę. Grudzień jeszcze się co prawda nie skończył, jednak już dziś prezentujemy podsumowanie najlepszych nagrań - nie tylko z ostatnich tygodni, ale również ze wszystkich miesięcy 2011 roku.

12-minutowe video, które znajduje się poniżej, pełne jest nietypowych zwrotów akcji, bolesnych ciosów i… zwykłej ludzkiej głupoty. Film jest bowiem niekończącym się pasmem nieszczęść, ale w humorystyczno-gorzkim wydaniu. Mamy nadzieję, że żaden z bohaterów poważnie nie ucierpiał, bo w tej sytuacji aż głupio byłoby się zaśmiać!

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Rany cięte, upadek z wysokości, porażenie prądem: Czym jeszcze GROZI dekorowanie choinki?

Przystrajanie bożonarodzeniowego drzewka jest tradycją, bez której większość ludzi nie wyobraża sobie Wigilii. W ferworze świętowania często zapominamy jednak o zdrowym rozsądku.

Maryja Dziewica & test ciążowy - kościół prowokuje: Czy obraża uczucia religijne?

Słów kilka o niepokalanym poczęciu.

Komentarze (28)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 21:04
sami idioci
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.12.2011 20:55
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2011 12:22
tu nie chodzi o to ze ktoś sie smieje z czyjegos nieszczescia! nie patrz na to tak sceptycznie.. w wiekszoci tym osobom ktorym sie przydarzyła taka historia na pewno póżniej sie śmiały bo trzeba umieć ŚMIAĆ SIĘ Z SAMEGO SIEBIE!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2011 01:39
Przykre jest to, że społeczeństwo potrafi śmiać się z takich "wpadek". Osobiście nazwałabym większość po prostu wypadkami. Niestety cześć wypowiadających się tu czytelników nie zdaje sobie sprawy z tego, że sporo z tych wypadków najprawdopodobniej skończyło się urazami, jeśli nie dłuższym pobytem w szpitalu. Nie chcę wyolbrzymiać, ale ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy z tego, z czego się śmieją. Bo, o ile część z tych wypadków faktycznie była winą głupoty ludzkiej, to są wśród nich takie, które były winą kogoś innego lub były przypadkowe. Zastanówcie się ludzie. Sama lubię się pośmiać, ale nie z czyjegoś nieszczęścia.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 24.12.2011 17:09
koleś 10.31 looool :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo