Koniec świata tuż-tuż! Jeśli masz wolne 18 mln $, zainwestuj w przestronny schron

W atomowym bunkrze znajduje się wszystko, co może zapewnić „normalny” tryb życia.
Koniec świata tuż-tuż! Jeśli masz wolne 18 mln $, zainwestuj w przestronny schron
18.12.2011

Załóżmy, że jutro będzie koniec świata, a Ty jako jedyna posiadasz schron, który uchroni Cię przed zagładą. Czyż nie jest to kusząca propozycja? W dzisiejszych czasach niejedna osoba zdecydowałaby się na takie rozwiązanie. Dlatego też w Internecie pojawia się coraz więcej ogłoszeń, zawierających możliwość kupna atomowego schronu.

Przykład takiej oferty zaprezentował ostatnio portal Fakt.pl. Luksusowy dom-bunkier można kupić w Stanach Zjednoczonych. Podziemny apartament został wybudowany jeszcze w latach 50. Był częścią projektu wojskowego. Miał ochronić żołnierzy i broń przed atakiem atomowym. Władze USA wydały na budowę tego miejsca 18 milionów dolarów, czyli równowartość dzisiejszych 400 milionów dolarów – informuje Fakt.pl. Z czasem pomieszczenie przerobiono na luksusowy apartament.

Podziemny dom został zaprojektowany z ogromną dbałością o szczegóły. W bunkrze znajduje się wszystko, co może zapewnić „normalny” tryb życia. Mieszkanie wyposażone jest w salon, kuchnię, sypialnię, a nawet dwie łazienki z jacuzzi. W infrastrukturze przewidziano również odpowiednie zapasy wody oraz filtrowania powietrza.

Jak zapewnia sprzedawca, w takich warunkach można sobie spokojnie przeczekać wszelkie katastrofy. Tylko co dalej? Ile lat będziemy w stanie wytrzymać pod ziemią?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

POSSIJ, DO BUZI & VIAGRA – kreatywne i śmieszne tablice rejestracyjne (FOTO)

Galeria nietypowych tablic samochodowych.

Kulinarne upodobania Polaków: Jakie dania smakują nam najbardziej?

Chińszczyzna i sushi już nam się nudzą.

Polecane wideo

Komentarze (57)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2012 08:05
koniec świata nadejdzie i to za niedlugo, ludzie buduja schrony, "Rosyjscy miliarderzy masowo kupują drogie bunkry. Chcą się w ten sposób przygotować na zapowiadany przez wielu potężny kataklizm, który nawiedzić ma ziemię 21 grudnia 2012 roku. Niektórzy twierdzą nawet, że wtedy nadejdzie koniec świata. Cena bunkrów, które budowane są według technologii stosowanej w rosyjskiej armii, sięga 400 tys. dolarów. " U nas pewnie będzie to dużo taniej.... Oddychać też będziemy mieli czym, na stronie fimry Berluf znalazłem centralę Atomic na zagrożenia chemiczno-radioaktyne, która nadaje się do takich pomieszczeń.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2012 20:38
"...W infrastrukturze przewidziano również odpowiednie zapasy wody oraz filtrowania powietrza..." Spotkałem się ostatnio nawet z urządzeniem które stosowane jest do tego typu pomieszczeń, Atomic się nazywa firmy Berluf
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2012 11:16
Jezus powiedział : 'Nikt nie zna dnia , ani godziny ' Więc nie wiadomo kiedy jest koniec świata
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2012 19:12
SMUTNE. W SZWAJCARII PROWADZILI ĆWICZENIA W BUNKRACH. MIAŁY TRWAĆ 30DNI PO KILKUNASTU JEDEN ZE SPECJALNIE SZKOLONYCH WOJSKOWYCH ZWARIOWAŁ. KIEDY PADNIE TAKI BOGATY CZŁOWIEK. ILE WYTRZYMA 12 GODZIN.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2012 11:52
koniec świata bd napewno w 2012 lepiej idżce do kościoła modlić sę o przeżycie
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie