Najgorsze POLSKIE REKLAMY 2011 (Pierwszy ranking podsumowujący rok)

Są naprawdę słabe.
Najgorsze POLSKIE REKLAMY 2011 (Pierwszy ranking podsumowujący rok)
01.12.2011

We Wrocławiu po raz drugi wręczono nagrody, o które nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby walczyć. Jury ponownie wybrało najgorsze reklamy roku, których twórcy otrzymali statuetki Chamletów 2011. Tak jak rok wcześniej, "doceniono" dzieła w kilku kategoriach: reklama prasowa, zewnętrzna, filmowa czy społeczno-polityczna.

Konkurencja była spora, bo polscy marketingowcy systematycznie gnębią nas wyjątkowo nieudanymi realizacjami. Zobaczcie perełki, który okazały się najgorsze z najgorszych. Chamlety to inicjatywa, która zrodziła się w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.

sld

Jako najgorszą reklamę społeczno-polityczną doceniono głośny spot wyborczy kandydatki SLD. Specjalnie nas to nie dziwi.

ruckzuck

Tytuł najgorszej reklamy prasowej przypadł firmie RuckZuck. Miało być konkretnie, a wyszło co najmniej niesmacznie.

restauracja

Najgorsza reklama zewnętrzna w tegorocznym konkursie to billboard promujący restaurację. I to nie za absurdalne zdjęcie kurczaka, ale fakt, że... zostało użyte bez zgody twórcy.

wszia

Dostało się też nauce. Za najgorszą reklamę filmową uznano spot Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Warszawie. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest tutaj połączenie twarzy kilku studentów.

activlab

W kategorii program communication design zwyciężyła firma ActivLab. Wbrew pozorom, to nie reklama domu rozpusty czy sklepu z bielizną erotyczną, ale... odżywek i suplementów dla sportowców.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Nowa data KOŃCA ŚWIATA: To się stanie już za rok (tuż przed Wigilią)!

Apokalipsa jest naprawdę blisko!

Self Pop Tart: Pastisz "sweet foci" i "dziubków" rodem z NK (Przyłączacie się?)

Im bardziej absurdalna fotka z tartą, tym lepiej!

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2012 09:14
kto to układał?BEZNADZIEJA. pojeździli po Częstochowie i znaleźli 5. a gdzie takie które powtarzane są setny raz w tv na widok których mdli psuje się humor na resztę dnia i człowiek wpada w szał?? Wtedy jest się pewnym że wystarczy być blondynką(blondynem), odbębnić parę godzin w szkole, zdobyć papierek, wypinając dupę i tym zrobić sobie wejście na stołek i takim sposobem wqrwiać społeczeństwo taki inteligentnymi reklamami jakim inteligentnym się jest.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2011 21:04
www.fashionand-men.blogspot.com INSPIRACJE DLA MĘŻCZYZN :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2011 09:07
żałosne jest to że tylko dupa potrafi coś sprzedać a te dziewczyny zajeły by sie czymś pożytecznym, troche szacunku do siebie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2011 00:10
Jak dla mnie najgorsza jest ilość i częstotliwość reklam z laskami, dla których najlepszy prezent to wkładki, takie, always to w ogóle nie będę komentować...A już ponad wszystko natłok teklam w radiach...którego się nie włączy to zaraz...nietrzymanie moczu, problemy z wypróżnianiem, prostatą i potencją...już nie można tego słuchać...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.12.2011 00:10
hahaha CZĘSTOCHOWA przeprasza za Galerię Jurajską :D
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo