„Po kształcie piersi rozpoznasz charakter kobiety"

Kolejny żałosny artykuł tabloidu. Tym razem wymyślili, że kształt piersi determinuje temperament seksualny pań.
„Po kształcie piersi rozpoznasz charakter kobiety"
29.09.2008

Pomysłowość dziennikarzy tabloidów nie zna granic. Tym razem „Super Express" opisał odkrywczą metodę rodem ze średniowiecza. Autorem charakteryzacji piersi kobiecych pod względem temperamentu seksualnego ich posiadaczek, jest włoski uczony, dr. Piero Lorenzoni, który, o dziwo, istnieje naprawdę. Dla ułatwienia rozszyfrowania kształtów piersi nadał im nazwy owoców. Jego praca przypomina to, co kilkaset lat temu napisał Mikołaj Rej. Dobrze, że ludzie mają swój rozum i nie stosują się do takich ludowych mądrości...

„Panowie, nadszedł czas obalić mity. Chcecie wiedzieć, jaki charakter ma wasza wybranka, nie traćcie energii na długie randki i głębokie patrzenie w oczy.

Teraz, by poznać upodobania kobiety, wystarczy spojrzeć jej w dekolt i stwierdzić, czy biust przypomina gruszkę, czy raczej pomarańczę. Cała prawda o płci pięknej wyjdzie wówczas na jaw. "Super Express" na podstawie badań włoskiego uczonego przygotował dla was unikatowy przewodnik.

Doktor Piero Lorenzoni spędził długie miesiące nad studiowaniem charakteru kobiet, aż w końcu go olśniło, że to kształt piersi zdradza, czy panie są domatorkami, czy lubią seks, czy też wolą ślęczeć nad książkami do północy. I żeby ułatwić wam zadanie, podzielił biusty na rodzaje owoców.

Gruszki: Joanna Brodzik (35 l.)

Gruszki uwielbiają seks we wszystkich możliwych odmianach, często miewają romanse. Są też przy tym religijne.

Ananasy: Edyta Górniak (36 l.)

Kobiety z piersiami jak ananasy są inteligentne i robią karierę. Mają romantyczną duszę i są wierne. Kto zdobędzie ich serce, szybko go nie straci.

Grejpfruty: Justyna Steczkowska (36 l.)

Grejpfruty nie zwiastują udanego seksu. Ich właścicielki co prawda wyglądają seksownie, ale w rzeczywistości są wstydliwe.

Pomarańcze: Edyta Herbuś (27 l.)

Pomarańcze są pewnymi siebie kobietami i wiedzą, czego pragną od życia. Wolą jednak długie wieczorne rozmowy niż rozkosze łóżkowe.

Cytryny: Weronika Książkiewicz (27 l.)

Cytryny to energiczne kochanki, pełne życia, potrafiące śmiać się z siebie. Ale mają też wadę - nie lubią niespodzianek.

Melony: Anna Guzik (32 l.)

Melony lubią jeść, chcą być rozpieszczane, podziwiane, ale rzadko lubią seks".

Polecane wideo

Komentarze (173)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 15:50
pojebało ludzi ha ha owoce dobre sobie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2011 00:04
zamknijcie te mordy pedofile
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2009 23:05
a daktyle ? ;o haha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2009 14:46
A gdzie WIŚNIE?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.03.2009 10:49
a gdzie jajka sadzone? :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie