Shopping w Europie: W których miastach najlepiej (i najwygodniej) robić zakupy?

Info dla wszystkich zakupoholiczek.
Shopping w Europie: W których miastach najlepiej (i najwygodniej) robić zakupy?
21.11.2011

Jeżeli na zakupu to tylko do Londynu, Paryża, Madrytu lub Rzymu. Tak przynajmniej wynika z rankingu opublikowano przez Globe Shopper City Index – Europe. Największe stolice mody od lat nie mają sobie równych.

To właśnie do tych miast przyjeżdża co roku najwięcej zainteresowanych zakupami turystów. Konsumenci doceniają przede wszystkim olbrzymi wybór sklepów oraz wygodę robienia zakupów. Kuszą ich również niskie ceny oraz szereg promocji. Największe europejskie miasta oferują dodatkowo świetne warunki komunikacyjne. Tutaj żadnego problemu nie sprawia przemieszczanie się z jednej galerii handlowej do drugiej.

Co ciekawe, w tym niecodziennym rankingu znalazła się również Warszawa. Niestety, nasza stolica, w zestawieniu 33 miast europejskich, zajęła dopiero 28 miejsce – podaje Sfora.pl. Miasto otrzymało tak niskie oceny z powodu ograniczeń komunikacyjnych i trudności poruszania się po stolicy. Klienci docenili za to stosunkowo niskie koszty noclegów, które obowiązują w naszym kraju. To jednak nie wystarczyło, abyśmy zaczęli pretendować do miana największej europejskiej stolicy mody. Aby osiągnąć taki tytuł, musimy jeszcze sporo się napracować.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

To VIDEO obejrzało tyle osób, że YouTube wypłacił dzieciakom pół miliona!

"Charlie ugryzł mnie w palec – znowu!"

Których przedmiotów licealiści uczą się najchętniej? ULUBIONE & znienawidzone lekcje

Podobno „język matematyki, fizyki czy chemii jest trudniejszy niż hieroglify".

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2011 14:04
gdzie ja jestem ja w tym roku jeszcze nic nie kupiłam i raczej się nie zanosi a wy tu piszecie o berlinie i londynie ja ubieram się w ciuchlandach,ciekawe ile z was kłamie że była w paryżu czy londynie,gdybym miała 4000 euro to wpłaciłabym to na konto oszczędnościowe dla córci
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2011 10:17
a ja polecam Filipiny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2011 17:48
W Rzymie i W mediolanie *_* Szczegolnie kocham sklepy : Hollister Abercrombie D&G i Dior !*_* Wydalam tam chyba z 4000 euro, ale warto bylo! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2011 20:01
Racja, w dusseldorfie jest wiele świetnych sklepów i jedna z najdroższych ulic w europie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2011 20:00
Dusseldorf, wszystkie ekskluzywne sklepy w jednym miejscu :))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie