35% mężczyzn uprawia seks ze zwierzętami. To tak OBRZYDLIWE, że aż brakuje komentarza!

Ofiarami zoofilii padają najczęściej krowy, świnie i kury.
35% mężczyzn uprawia seks ze zwierzętami. To tak OBRZYDLIWE, że aż brakuje komentarza!
11.11.2011

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wielu współczesnych ludzi cierpi na różne zaburzenia seksualne. Jedną z bardziej znanych i jakże szokujących dewiacji jest zoofilia.

Wykorzystywanie zwierząt do celów seksualnych praktykowane jest w wielu zakątkach naszego globu. Problem ten dotyczy głównie rejonów wiejskich, gdzie człowiek, z racji wykonywanego zawodu, ma ciągły kontakt ze zwierzętami.

Tylko w samej Brazylii na to dziwnie schorzenie cierpi co trzeci mężczyzna! Ofiarami zoofilów padają najczęściej zwierzęta hodowlane, głównie krowy, świnie i klacze. Zdarzają się również i tacy, którzy wykorzystują seksualnie... kury.

Wydawałoby się, że tak szczegółowe dane dotyczące zjawiska zoofilii bardzo trudno jest uzyskać. Który z dewiantów chciałby bowiem dobrowolnie przyznać się do swoich niecodziennych upodobań?

Cała prawda na temat tego obrzydliwego procederu została jednak odkryta zupełnie przypadkowo. Otóż, podczas badań urologicznych, lekarze zauważyli, że mieszkańcy wiejskich regionów Brazylii znacznie częściej niż inni mężczyźni chorują na raka prącia – donosi The Daily Mail. A jak wiadomo, u zoofilów ryzyko wystąpienia tego nowotworu jest dwa razy wyższe.

Kiedy więc połączono ze sobą oba te fakty, cała sprawa wydała się jasna. Lekarze byli przerażeni, nie mogli uwierzyć, że aż tylu Brazylijczyków cierpi na tak obrzydliwą dewiację. Szybko zaczęto również poszukiwać rozwiązania tego problemu. Najważniejszą kwestią było oczywiście uświadomienie mężczyznom zagrożeń związanych z uprawianiem seksu ze zwierzętami. Nie każdy z nich zdawał sobie sprawę z tego, że takie kontakty powodują mikro-urazy w tkankach prącia, a wydzieliny zwierząt są toksyczne dla ludzi.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Myśliwy zakopał psa żywcem! Zwierzak został uratowany dopiero po 40 godzinach

Psiak ledwo oddychał, nie mógł jeść ani się poruszać.

Rzeź w ZAKŁADZIE MIĘSNYM: Mężczyzna wpadł do maszyny krojącej (Makabra)

22-letni Błażej zginął na miejscu.

Komentarze (56)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.10.2016 22:45
Niestety nasz świat wariuje, co nas brzydzi innych podnieca... straszne i zarazem żal tylko zwierzaczków... Powinni tych zoofilów, Pedofilów, Morderców, Wariatów, Homo-niewiadomo XD wytłuc co do jednego, Myślę, że wtedy byłby świat piękniejszy. Matki nie bałyby się o swoje pociechy, Zwierzęta mogłyby żyć w spokoju itd ..
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 13.03.2013 22:32
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2012 17:48
35% mezczyzn ? Hmm za to 90 % kobiet o tym marzy to chyba wieksze zboczenie ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2012 19:12
dla czego, bo brak juz normanych kobiet. " w dupach im się już poprzewracało"/ pozatem korwa czy klacz nie marudzi, że ją głowa boli...........:d. dlatego że to niemal tradycja w pewnych krajcha wyssna z cycka koziego, bo matka mlek sama nie miała............
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.05.2012 13:55
To jest jak pewnego rodzaju fetysz. Owszem to nie jest normalne robić takie rzeczy nawet z ciekawości. To wywołuje pewnego rodzaju zaburzenia w głowie człowieka jak i zwierzęcia zapewne. No cóż nie zgodzę się ,że aż tylu mężczyzn cierpi na ta chorobę bo to jak by statystykę wziąć na poważnie to jest 1/3 świata. Jednak jeśli chodzi o chorobę narządu rodnego to sadzę , że to jest prawda. Nie ma co się wzdrygać i oburzać , trzeba podejść do tego spokojnie i normalnie pogadać z tym człowiekiem o tym i postarać się nie jakoś obcesowo i chamsko ale normalnie wytłumaczyć to. Wszystko można naprostować jeżeli się chce. I pozdro dla tej pani która myśli o robieniu " loda: chłopakowi . Jak Ty się cenisz kobieto zastanów się...ja takiej kobiety która zrobiła to nie pocałował bym w usta bo rzygać mi by się chciało.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo