Grubaska i hasło: `Czy twoja żona przestraszyła cię ostatniej nocy?`. CZEGO TO REKLAMA?

Ten plakat z premedytacją zachęca facetów do skoku w bok.
Grubaska i hasło: `Czy twoja żona przestraszyła cię ostatniej nocy?`. CZEGO TO REKLAMA?
12.11.2011

Serwisy randkowe zazwyczaj kuszą nas uśmiechniętymi twarzami i zapewnieniami, że właśnie tu znajdziemy swoją drugą połowę. Komunikaty skierowane są do ludzi samotnych, więc wszystko jest w porządku. W końcu każdy zasługuje na szczęście. Amerykański portal Ashley Madison mówi nam co innego.

Skierowana do ludzi będących w stałych związkach, zachęca ich do skoku w bok. Masz już partnera? Zawsze możesz wymienić go na kogoś lepszego. Twoja żona jest już stara i nieatrakcyjna?  Nie czekaj dłużej, zrealizuj swoje swoje seksualne marzenia z kimś piękniejszym i zgrabniejszym.

W amerykańskiej prasie pojawiły się wyjątkowo kontrowersyjne reklamy tego serwisu propagującego zdradę. Naszą uwagę najpierw przykuwa zdjęcie chorobliwie otyłej kobiety, która (powiedzmy to prosto z mostu) większości facetów kompletnie nie pociąga, a wręcz odstrasza. Powyżej wymowne hasło "Czy twoja żona przestraszyła cię ostatniej nocy?".

Z reklamy dowiadujemy się także, że życie jest za krótkie, by przywiązywać się do jednej, niekoniecznie spełniającej nasze oczekiwania osoby. Zawsze można zdradzić.

Odważnego komunikatu broni rzecznik firmy, który uważa, że serwis do poszukiwania kochanek i kochanków to świetne "zabezpieczenie" małżeństwa. Pozwala na niezobowiązujący seks z wymarzonymi partnerami bez konieczności rozwodu.

Zapomniał dodać, że pod warunkiem, iż żona lub mąż nie dowiedzą się o tym!

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

W co się ubrać na zakupy? Na shopping stylizujemy się nawet 90 minut

Większość Polek nie pójdzie do centrum handlowego bez makijażu i odpowiedniej stylizacji!

Gdzie kobietom żyje się najgorzej?

Na którym miejscu w rankingu równości znalazła się Polska?

Polecane wideo

Komentarze (43)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2011 11:16
albo : CZY TWOJEMU MEZOWI ZNOWU NIE STANAL???? JEST OHYDNYM OBLECHEM???? JESLI TAK TO RZUC GO W CHOLERE PO H.UJ CI STRUP NA DUPIE????
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2011 10:22
Świat zeszedł na psy.A właściwie na su..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2011 10:22
Świat zeszedł na psy.A właściwie na su...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2011 02:28
Dlaczego piszecie takie rzeczy, że kobieta otyła "większosci facetów nie pociaga a wręcz odstrasza"... To świadczy o waszej płytkosci fuj... Mam kolezankę która jest otyła, przy wzroście 150 waży 90kg ale jest zadbana ladnie się ubiera i maluje, ma ładną buzię i ma bardzo bogate życie seksualne - leci na nią wielu facetów wielu z nich zdradza z nia swoje nie raz szczupłe, atrakcyjne żony czy dziewczyny.. To jakie ona ma podejscie do sprawy i czy robi dobrze czy zle to inna kwestia, chodzilo mi tylko o sprostowanie tej waszej bzdurnej hipotezy Papilocie. Sama nie wiem co konkretnie ich tak w niej kręci ale to nie jest przypadek kilku facetow - niemal kazdy gapi sie na nia i czesto sklada wprost niemoralne propozycje :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2011 21:37
ten portal założył chyba jakiś zraniony idiota,który został puszczony w trąbę przez kobietę i stąd idea portalu....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie