Polacy nienawidzą Żydów: Jesteśmy największymi antysemitami w Europie!

Skąd biorą się nasze uprzedzenia?
Polacy nienawidzą Żydów: Jesteśmy największymi antysemitami w Europie!
06.11.2011

Antysemityzm to problem, z którym nasz kraj boryka się już od bardzo wielu lat. Nie od dziś wiadomo, że nie należymy do narodów zbyt tolerancyjnych. Wielu z nas drażni wszelka „inność”, zachowania, których nie do końca rozumiemy. Nienawiść do Żydów ma zresztą swoje korzenie w dalekiej historii. I co najgorsze, mimo upływu lat, wciąż tkwią w nas pewne uprzedzenia.

Jak wynika z raportu przeprowadzonego przez ekspertów z Bundestagu, Polacy, obok Niemców i Węgrów są największymi antysemitami w Europie. Czujemy wielką niechęć do wyznawców judaizmu. Uważamy, że Żydzi mają zbyt duży wpływ na to, co dzieje się na świecie. Nie podoba nam się ich kultura i sposób zachowania.

Co ciekawe, wysnuwając swoje złowrogie osądy, często nie potrafimy ich racjonalnie wyjaśnić. Wydając określoną opinię na temat Żydów, bazujemy po prostu na szeroko rozpowszechnionych uprzedzeniach i zwykłej niewiedzy.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Zabili konia i urządzili krwawą sesję foto!

21-latka weszła do wypatroszonego ciała zwierzęcia, tarzała się w jego krwi i pozowała do zdjęć.

Kościotrupy w reklamie prezerwatyw (Kontrowersyjne FOTO!)

Powstało już wiele oryginalnych reklam akcesoriów seksualnych, ale ta kampania przebiła wszystkie...

Komentarze (153)

Ocena: 5 / 5
Polak (Ocena: 5) 07.10.2017 19:17
Niech się Piechowicz wypowiada tylko w swoim imieniu...Od Polaków i Polski won! Błąd Polski i polskiego społeczeństwa,że otworzyli ,,bramy,, i otoczyli opieką wypędzanych ze wszystkich krajów Europy ,,parchów,, mści się na mojej ojczyżnie , na moich braciach i siostrach wszystkimi rozbiorami,wojnami i nieszczęściami....Zawsze żydzisko parchate witało zaborców! Zawsze żydzisko knuło i gryzło rękę,która dawała mu schronienie i pokarm! Żyd jest gorszym ścierwem od najgorszej śmierdzącej padliny!! Przyjdzie czas a będziecie parchy z mojej ojczyzny uciekać w tempie ekspresowym!
odpowiedz
Luk (Ocena: 5) 21.04.2013 20:23
To prawda.Polacy to ogromni antysemici.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2013 21:16
Żydzi są niewdzięcznikami, a media przez nich kontrolowane - kłamią.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2013 21:15
Żydzi kontrolują media i robią z siebie niewiniątka. Wy za to jesteście stadem baranów, ślepymi na to, co robią z Wami Żydzi - jak to określił pewien żyd-pseudo.polityk. A papilot może sobie darować takie na zbyt "inteligenckie" - na swój poziom - komentarze.
odpowiedz
kks (Ocena: 5) 01.02.2013 11:04
Jesteśmy, bo u nas żydów było najwięcej i najlepiej ich znamy. Tu schronili się wypędzeni z zachodniej Europy, dlatego tam już nie ma tylu antysemitów.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo