Rodzi się coraz mniej kobiet! (Niedługo faceci będą się o nas zabijać?)

Już teraz na świecie brakuje około 160 milionów pań.
Rodzi się coraz mniej kobiet! (Niedługo faceci będą się o nas zabijać?)
06.11.2011

Kilka dni temu cały świat obiegła informacja o narodzinach 7 miliardowego człowieka. Wiele osób z niepokojem patrzy na te dane. Co najgorsze jednak, nie jest to jedyny dylemat przed którym stoją współcześni ludzie. Naukowców martwią również rosnące w zastraszającym tempie dysproporcje pomiędzy ilością rodzących się kobiet i mężczyzn.

Jak szacują badacze, już teraz na świecie brakuje około 160 milionów pań. Problem ten szczególnie mocno uwidacznia się w takich krajach, jak Chiny, Indie i Wietnam. Tutaj, średnio na 100 kobiet przypada około 120 mężczyzn.

To swoiste zachwianie naturalnego wskaźnika urodzin może wpłynąć bardzo niekorzystnie na dalsze losy naszego świata. Jak podaje Sfora.pl, sytuacja ta może mieć nawet tak silne konsekwencje, jak zmiany klimatyczne.

Niektórzy badacze rozpościerają przed nami katastrofalne wizje. Mówią o świecie opanowanym przez bezwzględnych mężczyzn, drapieżców, którzy nie cofną się przed niczym byleby tylko zdobyć kobietę. Zbyt mała ilość przedstawicielem płci pięknej może doprowadzić również do tego, że mężczyźni będą musieli dzielić się swoją żoną z kimś innym. Wzrośnie również popularność tzw. seks-turystyki.

Naukowcy mówią również o wzroście agresji i brutalności w społeczeństwach opanowanych przez mężczyzn. Wydaje się jednak, że obawy te są trochę przesadzone. Temperament mężczyzn nijak ma się przecież do wybuchowości niektórych kobiet, które rywalizując o faceta lub zwalczając siebie nawzajem, są w stanie zrobić wszystko, byleby tylko osiągnąć upragniony cel. I to jest dopiero poważne zagrożenie!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Zabili konia i urządzili krwawą sesję foto!

21-latka weszła do wypatroszonego ciała zwierzęcia, tarzała się w jego krwi i pozowała do zdjęć.

Najbardziej obleśne naczynia EVER: Z włosami, w odrażających kształtach (Kto to kupi?)

Uwaga! Te zdjęcia mogą odebrać apetyt!

Polecane wideo

Komentarze (61)
Ocena: 5 / 5
Fixer (Ocena: 5) 15.01.2013 16:39
Przecież nie każdy facet jest heteroseksualny a po za tym robiono ingerencję w naturę dokonując aborcji i rodzenie tylko chłopców. Ludzie to kretyni i te rządy!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.05.2012 10:21
na świecie jest 7mld ludzi i brakuje aż 160mln kobiet!! czyli by wyszło że mężczyźni stanowią 52.3% ludzkości o majgot nie znajdę żony!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2012 22:08
przewiduje się że w ciągu następnych 300 lat szacunek do kobiety powinien wzrosnąć do 0.004% za3000 lat do niecałych 0.5% a za 10000lat do 1%
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2012 22:06
najgorzej kobiety były traktowane w starożytności i średniowieczu o boże nie chciałbym być kobietą w tamtych czasach teraz stosunek do kobiet polepszył się o 0.6%to bardzo niewiele wiem bo to wina tych żółtków i bambusów!!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2012 22:01
od początku do końca ludzkości kobiety będą traktowane jak śmieć to się nie zmieni nie wiem ale jakiś fiut sobie ubzdurał że lepiej być facetem bo to oni więcej wymyślają jedynie przez 5% ludzkości mężczyźni i kobiety mieli te same prawa!!człowiek pojawił się ok 250tys lat temu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie