Pokaż mi, jakie jesz lody, a powiem ci, kim jesteś

Naukowcy odkryli, że smak wybieranych przez nas lodów zależy od cech naszej osobowości. Sprawdź, co mówią o tobie twoje desery lodowe…
Pokaż mi, jakie jesz lody, a powiem ci, kim jesteś
24.09.2008

Jak się okazuje, wszystko można zbadać i przeanalizować, nawet smak lodów, który najbardziej lubimy. Tym tematem (na zlecenie jednej z firm produkujących lody) zajęli się badacze z Chicago, a wyniki ich działań zostały opisane przez czasopismo psychologiczne „Charaktery”.

Jeśli twoim ulubionym smakiem jest waniliowy - masz barwną osobowość, jesteś impulsywna, nie boisz się podejmować ryzyka. Stawiasz sobie wysokie cele i wiele od siebie oczekujesz. Cenisz sobie więzi rodzinne. Co ciekawe, typową konsumentkę lodów waniliowych opisano jako „usychającą z miłości gospodynię domową”.

Najbardziej lubisz lody czekoladowe? Z pewnością masz żywe usposobienie, jesteś kreatywna, nie znosisz rutyny. Na dodatek, niezła z ciebie uwodzicielka - jesteś czarująca i zależy ci na ładnym wyglądzie. Lubisz być w centrum uwagi, jesteś prawdziwą duszą towarzystwa. Określono cię jako „prawdziwą kobietę”. Jeśli twój facet kocha lody czekoladowe, to na pewno jest „macho”.

Lody orzechowe to ulubiony przysmak osób sumiennych i pracowitych, ceniących sobie porządek i żyjących zgodnie z zasadami etyki. Jesteś perfekcjonistką, najprawdopodobniej jesteś sekretarką albo obejmujesz jakieś kierownicze stanowisko.

Lody bananowe najchętniej wybierają osoby hojne i uczciwe. Konsumentki preferujące ten smak określone zostały jako „doskonałe żony”.

Lody truskawkowe są podobno dla nieśmiałych, pesymistycznie nastawionych do życia, marudnych kobiet, a z kawałkami czekolady dla ambitnych i utalentowanych, lubiących rywalizację, ale nie potrafiących przegrywać.

W redakcji Papilota znalazły się amatorki wszystkich smaków, a jak to wygląda wśród Czytelniczek? :)

Polecane wideo

Komentarze (672)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2010 23:47
a gdzie tiramisu?;>
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2010 10:46
a cytrynowy? ;>
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2009 12:17
cytrynowy, grejfrutowy i truskawkowy sorbet jest najlepszy !:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2009 21:56
a śmietankowe i toffi?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2009 16:07
cytrynowy sorbet to największa miłość mojego życia! <33
odpowiedz

Polecane dla Ciebie