Yaeba, czyli nowy japoński trend na KRZYWE ZĘBY (Zobaczcie, jakie to okropne!)

W Azji uznano, że hollywoodzki uśmiech to już przeszłość.
Yaeba, czyli nowy japoński trend na KRZYWE ZĘBY (Zobaczcie, jakie to okropne!)
15.10.2011

Kobiety przywiązują do swojego wyglądu ogromną wagę. Na kosmetyki, ubrania i fryzjerów jesteśmy w stanie wydać fortunę. W dzisiejszych czasach zdarza nam się jednak coraz bardziej eksperymentować ze swoją urodą i – niestety - nie zawsze wychodzi nam to na dobre.

yaeba

Zobacz także:

Co za wariat! Pobił żonę, bo nie polubiła jego statusu na Facebooku (ZNAK CZASÓW?)

Reszta znajomych furiata musi trzymać się od tej pory na baczności!

18-latki w bankach spermy: Marzą o dziecku, ale nie mają chłopaka (CHORE?)

Z pełną świadomością chcą zachodzić w ciążę i być samotnymi, młodymi matkami.

 

yaeba

Dziwacznie wyglądający zgryz nazywany jest yaeba (czyli "podwójny ząb"). Moda na nieszablonowy uśmiech jest tak popularna, że kobiety dysponujące pięknym uśmiechem robią co mogą, by dodać mu „stylu” i „charakteru” (czyli zepsuć). Jak Wam się to podoba?

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

yaeba

Ofiarami radykalnych metamorfoz stały się w ostatnim czasie Japonki, które masowo pokochały… krzywy zgryz. Mimo że trudno nam pojąć ten nietypowy trend, w Azji robi on prawdziwą furorę. Co więcej, mieszkanki Azji uznały, że im bardziej powykrzywiane są ich zęby, tym lepiej się prezentują.

Polecane wideo

Komentarze (190)
Ocena: 4.89 / 5
Minazuki (Ocena: 1) 13.12.2022 15:00
O tak, czytałam wiele glupot na różnych portalach ale ten jest wyjątkowo durny. Jak i cała strona niestety.
odpowiedz
KW (Ocena: 1) 18.10.2021 20:54
Nie pytam kto to pisał, bowiem jego wiedza w tych tematach zapewne równa jest zeru. Nie zamierzam także komentować tego całego ,,portalu" szczyt głupot... Usuńcie te stronę skoro mają się tu pojawiać takie dalekie od prawdy materiały!
odpowiedz
miya (Ocena: 1) 31.05.2021 01:11
To nie moda, a modyfikacja genetyczna, która jest, podobno, niewyobrażalnie uciążliwa. Moda na doklejane takie zęby (nie ich wykrzywianie) była chwilowa, jak na "kitkę samuraja".
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.12.2018 18:31
Chętnie bym zobaczył ząbki i porównał z moimi, bo moje to 3 krzywe i niestety nie każdemu się to podobało, niby mądrzy ludzie a komentarze były nie potrzebne
odpowiedz
gość (Ocena: 4) 19.07.2018 19:59
Te zęby nie są najpiekniejsze ale chociaż wyglądają naturalnie. Nie tak jak te polskie ruwniutkie ząbki, które nic wsobie naturalnego nie mają. Azjatki chociaż nie wydają tysięcy na zęby. Wolę już tą Mode japońską.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie