18-latki w bankach spermy: Marzą o dziecku, ale nie mają chłopaka (CHORE?)

Z pełną świadomością chcą zachodzić w ciążę i być samotnymi, młodymi matkami.
18-latki w bankach spermy: Marzą o dziecku, ale nie mają chłopaka (CHORE?)
13.10.2011

Mogłoby się wydawać, że jedyne, o czym myślą współczesne młode kobiety to kariera, niezależność i uwodzenie płci przeciwnej. Tymczasem okazuje się, że coraz więcej Brytyjek marzy przede wszystkim o… macierzyństwie i sztucznym zapłodnieniu.

- Są rozczarowane dotychczasowymi związkami z mężczyznami, bardzo pragną jednak mieć dzieci. Poszukują więc dawców spermy w Internecie – czytamy na Sforze.

Aż 25 proc. klientek takich serwisów, jak babydonor.com czy co-parent-search.com to dziewczyny w wieku od 18 do 25 lat. Christina Hughes z Warwick University tłumaczy ten fenomen tym, że kobiety czują na sobie presję. - Uważają, że to już czas, by mieć dziecko. A są na tyle niezależne finansowo i emocjonalnie, że decydują się na bycie samotnym rodzicem – mówi specjalistka.

Co o tym wszystkim myślicie? Chyba jednak 18 lat to stanowczo za mało, żeby zrażać się do wszystkich mężczyzn i w ramach buntu decydować się na sztuczne zapłodnienie?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Straszny piercing w Tajlandii (Robią sobie dziury w ciele - NA SZCZĘŚCIE!)

Uwaga! DRASTYCZNE ZDJĘCIA

Ile zarabiają zamożni Polacy?

Z roku na rok przybywa w naszym kraju osób, którym dobrze powodzi. W którym województwie jest ich najwięcej?

 

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 16:54
Ta.bo to lesbijki pewnie.wezma dzieciaka a potem 2 kobietki beda wychowywac..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2011 21:09
Stabilna finansowo 2o latka zdarza sie nawet w Polsce. Sama mam 20 (w grudniu 21 lat) studiuje, pracuję mam ok 3500 na rękę czasem więcej zależy czy mam premię. Dla niewierzących nie jest to praca w domu publicznym tylko sprzedaż produktów Microsoft. Umowa o prace. tylko dlatego że jak skończyłam liceum zrobiłam tam pół roku bezpłatnego stażu. Rodzice nic mi nie załatwili bo ich nie mam. A pieniadze na życe i studi? W MD na wieczorną zmianę, Mimo wszystko było warto.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2011 20:42
możecie sobie pomyśleć, że moja rodzina to patolodżajs, ale rozpoczęłam współżycie w wieku 12 lat, teraz mam 16 i mama namawia mnie na dziecko. Mówi, że będzie się opiekowała dzieckiem bo i tak nie pracuje, więc bez problemu skończę szkołę i chyba tak zrobię. Życzcie mi powodzenia drogie papilotki i jeżeli któraś z was 'wpadnie' to nie martwcie się tym! ;*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2011 20:36
W Uk to samotna matka dostaje benefity niedosc ze ci panstwo daj na mieszkanie to jeszce doklada do dzieciaka. Dostaja ponad 100 funtow tygodniowo. Przecietnie jak idziesz do roboty to masz 200 no moze wiecej ale z benefitow to im sie i tak zyje jak w niebie a nic nie musza robic.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2011 11:49
Brytyjki powaliło naprawdę .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo