Polska kobieta: Gruba, nieatrakcyjna, uzależniona od `fajek` (KTO ZANIŻA NAM ŚREDNIĄ?!)

Na tle innych mieszkanek Europy wypadamy coraz gorzej.
Polska kobieta: Gruba, nieatrakcyjna, uzależniona od `fajek` (KTO ZANIŻA NAM ŚREDNIĄ?!)
05.10.2011

Jeszcze do niedawna Polki uchodziły w Europie za ideał urody. Słowiański wygląd, zdrowa, szczupła sylwetka przyciągała uwagę mężczyzn z całego świata. Dzisiaj niestety nasza pozycja nie jest już taka wysoka. Na tle innych mieszkanek naszego kontynentu wypadamy coraz gorzej.

Z roku na rok coraz więcej polskich kobiet boryka się z problemem nadwagi. Złe nawyki żywieniowe oraz brak sportu wpływają bardzo niekorzystnie na naszą sylwetkę. Z zastraszającym tempie przybieramy na wadze. Co najgorsze, trudno jest nam później zrzucić zbędne kilogramy. Nie potrafimy bowiem zmobilizować się do działania.

Otyłość to jednak nie jedyny problem, z którym borykają się współczesne Polki. Bardzo duży odsetek naszych rodaczek jest uzależnionych od palenia papierosów. Wszystko zaczyna się dość niewinnie. Najpierw pozwalamy sobie na wypalenie kilku „fajek” podczas wyjścia do pubu, by po jakimś czasie palić już regularnie. Według badań, po nikotynę sięga co czwarta dorosła mieszkanka naszego kraju oraz co siódma nastolatka. Jak podaje Dziennik Wschodni – więcej w Europie palą jedynie Austriaczki, Niemki, Greczynki i Węgierki.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Modsi - hipsterzy lat 50-tych

Negowali wszelkie zasady, słuchali alternatywnej muzyki, poruszali się stylowymi skuterami, uwielbiali modę. Nasze babcie i dziadkowie różnią się od współczesnych trendsetterów mniej niż myślisz.

Czego nie nauczą Cię przez 5 lat studiów?

Przedsiębiorcy są coraz bardziej niezadowoleni z poziomu wiedzy młodych pracowników.

Polecane wideo

Komentarze (82)

Ocena: 5 / 5
ania (Ocena: 5) 31.01.2015 18:17
Jestem w szoku po przeczytaniu opinii. Po pierwsze w Polsce mało która kobieta ma czas i pieniądze na siłownię, zabiegi kosmetyczne. Tak,. tak drodzy panowie... jak Wy się byczycie to kobieta musi udzwignąć całą resztę. Byłam w związku z Niemcem, który pokazał mi jak powinien wyglądać związek kobiety i mężczyzny. Kobieta to partnerka, a nie służąca... dzielimy obowiązki i każdy ma czas na siebie. Na wygląd kobiet w Polsce ma wpływ tradycyjny model rodziny, tłuste żarcie, które tak bardzo panowie sobie upodobali, brak czasu dla siebie samej, bo wszystko na glowie. Moja opinia jest bezinteresowna, bo jestem niezalezna, chodze na silownie, do kosmetyczki, do kawiarni i dziele swoje obiowiązki z partnerem, który de facto też o siebie dba. Różnica jest jednak zasadnicza... mój facet nie jest Polakiem. To jak wygląda Wasza kobieta świadczy o tym jak o nią dbacie... a tak w ogóle to zacznijcie od siebie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2011 12:20
o, to ja, przepraszam, że zaniżam średnią
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2011 03:40
Mój ideał faceta to wysoki brunet :) i niestety by nasycić swoje oczka widokiem prawdziwych facetów to musze jechać za granice :((( jak to coraz mniej pięknych Polek ? to skąd stale rosnąca ilość rozwodów ? przecież wiadomo co jest główną przyczyną rozpadu związków ,zmiana kobiety na jeszcze piękniejszą :D A tylko przeciętny średniak dopuszcza sie zdrady by się dowartościować ! Może wkońcu wejdzie moda na ocenianie ,, facetów '' ??!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2011 20:12
To niech spojrza na mezczyzn..... fajka co 5 minut, wasy, brzuch piwny a do tego klapki kubota. Nie mowia w innych jezykach i 80% konczy swoja edukacje na stopniu gimnazjalnym, idealnym miejscem na spedzenie weekendu jest dla nich dom towarzyski, a wiekszosc czasu spedzaja na narzekanie na kobiety.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2011 02:47
zgadzam sie chyb azapomnieliscie o Angielkach i Irlandkach..zreszta zawsze Irlandia jest pomijana nie wiem czemu tutaj kobiety kopca anie pala !!!!!!!! i te to dopiero sa otyle i zaniedbane..owszem moze coraz wiecej kobiet wpolsce boryka sie ze zbednymi kilogramami ale tak jest na calym swiecie ten problem dotyka calego swiata nie tylko polek.....jednak stwierdzanie ze az tak nasza atrakcyjnosc spada i az tak uogolniac to jest SPORA PRZESADA!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie