Białe kobiety przechodzą FASCYNACJĘ czarnymi mężczyznami (Ulegają STEREOTYPOWI lepszego wyposażenia?)

KONIEC MIŁOSNEGO RASIZMU!
Białe kobiety przechodzą FASCYNACJĘ czarnymi mężczyznami (Ulegają STEREOTYPOWI lepszego wyposażenia?)
18.09.2011

Jeszcze do niedawna czarnoskórzy byli powszechnie uważani za rasę gorszą od białej, przez co musieli zmagać się z dyskryminacją i rasizmem. W wielu państwach niestety o tolerancję dla nich nadal trudno, jednak nie w USA. Ameryka jest bowiem krajem otwartym na różne kultury i rasy, a wybór Baracka Obamy na prezydenta stał się najlepszym tego dowodem.

Ostatnie statystyki wykazały ponadto, że mieszkanki Stanów Zjednoczonych z każdym rokiem coraz chętniej biorą ślub z Murzynami. - Liczba małżeństw Afroamerykanów z osobami rasy białej w USA gwałtownie rośnie. Dynamika przyrostu takich związków jest większa niż w przypadku związków białych z Latynosami, Azjatami czy Indianami – czytamy na Sforze.

30 lat temu w formalnych związkach z czarnoskórymi żyło zaledwie 5 proc. białych pań. Dzisiaj wskaźnik ten oscyluje wokół 14 proc. Mimo to w Polsce takie mieszane małżeństwa nadal zdarzają się niezwykle rzadko. Jak myślicie, dlaczego?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Ślubna sesja zdjęciowa KROK po KROKU (Jak? Gdzie? Za ile?)

Gdy emocje związane ze ślubem i weselem opadną, fotografie przywołają miłe wspomnienia. Warto dobrze zaplanować sesję, żeby jej potem nie żałować.

Odstresuj się przed ślubem!

Stoicki spokój w dniu własnego ślubu? Graniczy z cudem. Są jednak sposoby, które pozwolą ci się zrelaksować zanim staniesz przed ołtarzem. Radzą specjalistki.

Polecane wideo

Komentarze (92)

Ocena: 4.98 / 5
gość (Ocena: 3) 06.01.2019 15:13
Ehhh... Szkoda że polityka jest tak do kitu chętnie gdybym mógł poszedł bym na Wojnę w obronie rasy oraz zachowaniu wzrostu inteligencji potomków a nie jego wstecznemu wzrostu przez to ziemia się skończy a my będziemy się cofać do ery kamienia łupanego i z dzidami będziemy biegali po zdemolowanych państwach co widać już we Francji czarni nie pracują tylko rozmnażają się (bo zamiast mózgu mają siano) Przez co Francja się sypie i upadnie. :(
odpowiedz
Robo (Ocena: 5) 21.12.2015 21:54
Jaka Kaske..?
zobacz odpowiedzi (2)
hunter (Ocena: 5) 16.12.2015 21:27
Znam taką jedną Kaśkę z Radzynia Podlaskiego co lata do UK niby w odwiedziny do rodziny a tak naprawdę daję szpary murzynom. Tylko, że ona ma męża i dziecko :/
odpowiedz
dd (Ocena: 5) 10.09.2015 05:00
czarni maja naprawde ogromne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2012 17:26
Wyostrzenie i wyrafinowanie kontra okrągłość i dziecięcość. Co mówią naukowcy na ten temat?czy hybrydy odziedziczą najlepsze cechy w maxymalnym stopniu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie