Polki wg samych siebie: PRAWIE IDEAŁY (Jesteśmy zadufane w sobie i bezkrytyczne?)

Wyniki sondażu, z których wynika, że praktycznie nie mamy żadnych wad.
Polki wg samych siebie: PRAWIE IDEAŁY (Jesteśmy zadufane w sobie i bezkrytyczne?)
19.09.2011

Czy zastanawiałyście się kiedykolwiek, co odróżnia nas od kobiet z innych krajów? Jakie naprawdę jesteśmy? Co w życiu liczy się dla nas najbardziej?

Aby zbadać nasze upodobania, TNS OBOP przeprowadził specjalny sondaż. Jego wyniki wskazują jednoznacznie – współczesne Polki, to wbrew stereotypom, kobiety pewne siebie, zadowolone z własnego życia.

Znamy swoją wartość i potrafimy się cenić. Uważamy się za osoby spontaniczne, pewne siebie, mające poczucie humoru, własne pasje i zainteresowania. To właśnie te cechy wyróżniają nas spośród innych nacji. Co ciekawe jednak, wymieniając własne zalety, głównie skupiamy się na charakterze i osobowości. Wygląd zewnętrzny spychamy na dalszy plan...

Jak wynika z sondażu, Polki to kobiety raczej zadowolone ze swojego dotychczasowego życia. Większość z nas nie chciałoby być kimś innym. Jeżeli chodzi z kolei o nasze uczucia i związki to zwykle jesteśmy z nich bardzo usatysfakcjonowane. Nie znosimy zdrady. Prawie połowa z nas nigdy nawet nie myślała o skoku w bok.

Badania pokazały również, że dość ważna jest dla nas opinia innych kobiet. Same też chętnie doradzamy znajomym. Za naszą główną wadę uważamy skłonność do plotkowania. Bardzo ciekawi nas to, co dzieje się u innych. Godzinami potrafimy rozmawiać o pikantnych szczegółach z życia naszych znajomych...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Plaga KAZIRODZYTWA w USA: Jeden dawca płodzi niezliczoną ilość dzieci (Co jeśli kiedyś się spotkają?)

Anonimowość, którą gwarantują banki spermy swoim dawcom i biorcom może doprowadzić do szeregu ludzkich dramatów i wad genetycznych.

Po co nam dopalacze, skoro mamy leki bez recepty? POLACY NA HAJU

Nawet gimnazjaliści wiedzą, co z czym pomieszać, żeby nieźle się zabawić. Wystarczą dostępne bez recepty leki na katar.

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2011 23:15
To ja chyba pochodzę z jakiegoś innego kraju ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.10.2011 13:29
Ja myślę, że to nie jest kwestia zadufania itp., my poprostu zaczęłyśmy w końcu doceniać to, jakie jesteśmy. Kiedyś kobiety niedowartościowane, wychowane w przekonaniu, że dobre mają być głównie w kuchni, nie mówiono im jakie są piękne, mądre, jak ważne. To się na szczęście zmienia, możemy się kształcić, mieć własne pasje, poświęcać czas na swoje przyjemności, relaks i potrafimy powiedzieć głośno, "tak, jestem dobra w tym, co robię", ale przecież nie robimy tego na każdym kroku i nie przechwalamy się. Umiemy się przyznać, że coś nam w życiu wychodzi doskonale oprócz gotowania, sprzątania i nańczenia dzieci. tak trzymać kobitki!! ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 16:48
a ja widzialam Brytyjki w Polsce i oprocz dresu i braku urody, nie pamietam nic. oczywiscie sa takie nudne. juz wole nasze Ewelinki z cekinami, bo chociaz o siebie dbaja:). A że nie są inteligentne.... i te studentki mieszkające w "akademcu", które poza rossmanem nie maja innych pasji, to niestety kiepski poziom w Polsce.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2011 21:11
Jak mnie wkurza to, że jak ktoś mówi o sobie dobrze, to od razu musi być zadufany w sobie i bezkrytyczny. Nie jestem ideałem, ale jestem ładna, oczytana i inteligentna. Mam fajny biust, piękne oczy i włosy. Dostrzeganie swoich zalet to nie jest brak krytycyzmu, ale wiara w samych siebie. Nie ma w tym nic złego i nie jest oznaką braku skromności. Przez takie myślenie żyjemy w kraju zakompleksionych szarych myszek, taka jest smutna prawda.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2011 20:27
to chyba dobrze, że lubimy swój charakter? jeśli same się nie pokochamy, nie zrobi tego nikt inny :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo