Młodzi Polacy to pokolenie "Made in China" (Kochamy wszystko, co tanie i kiczowate - WSTYD?)

Im jesteśmy starsi, tym rzadziej kupujemy chińskie podróbki.
Młodzi Polacy to pokolenie "Made in China" (Kochamy wszystko, co tanie i kiczowate - WSTYD?)
14.09.2011

Większość z nas na pewno choć raz w życiu kupiła produkt importowany z Chin. Nie ma w tym nic dziwnego – towary „Made in China” zdominowały bowiem nasz rynek, a ich konkurencyjne ceny przysporzyły im wielu zwolenników.

Najnowszy sondaż firmy IQS wykazał, że aż 73 proc. nastolatków z Polski uwielbia zaopatrywać swoje szafy i półki produktami z Azji. Na przeciwnym biegunie znajdują się osoby starsze. - Im starsi klienci tym mniejsze zaufanie do chińskich towarów. Stara się ich nie kupować 66 proc. badanych w grupie wiekowej 25-39 lat. W przypadku klientów w wieku 40-54 to podobny odsetek - 64 proc. – informuje sfora.biz.

Sondaż wykazał również, że zwolennicy chińskich podróbek wybierają je głównie ze względu na niską cenę. - 41 proc. ankietowanych twierdzi, że polscy producenci tylko obniżkami mogliby walczyć z azjatycką konkurencją – dodaje serwis.

A wy do której grupy należycie? Kupujecie towary „Made in China” czy omijacie je szerokim łukiem?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Plaga KAZIRODZYTWA w USA: Jeden dawca płodzi niezliczoną ilość dzieci (Co jeśli kiedyś się spotkają?)

Anonimowość, którą gwarantują banki spermy swoim dawcom i biorcom może doprowadzić do szeregu ludzkich dramatów i wad genetycznych.

Po co nam dopalacze, skoro mamy leki bez recepty? POLACY NA HAJU

Nawet gimnazjaliści wiedzą, co z czym pomieszać, żeby nieźle się zabawić. Wystarczą dostępne bez recepty leki na katar.

 

Polecane wideo

Komentarze (50)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2011 23:06
"Większość z nas na pewno choć raz w życiu kupiła produkt importowany z Chin." To są jakieś jaja?Pokaż mi kobieto choć jednego człowieka w tym kraju, który nie kupił chińskiego badziewia. A masz jakikolwiek wybór pomiędzy "made in China" a "made in P.RC" lub "Wyprodukowano w Chinach". Zastanów się co piszesz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2011 21:45
A co to oryginalne czy made in China? Zasypuja nam mieściny chińczykami, to nie da się przejść koło nich obojętnie. Ceny na pewno idą na ich korzyść. A co, że kupię markowy ciuch, 2 razy droższy skoro będzie się tak samo niszczył jak ten tańszy?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2011 22:11
1. w tym kraju to rzadko stac kogos na markowe ciuchy. 2. nawet te dorgie "markowe" ubrania sa itak zrobione w chinach lub turcji.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.09.2011 20:42
w polsce politycy zarabiaja miesięcznie po 250tys, odszkodowania po smolełstu jest duuuzo więcej, a zwykli ludzie nie maja pracy a jak mają to starcza tylko na opłacenie rachunków i czynszu albo trzeba zapłacic podatek który dzieki naszyk KOCHANYM POLITYKOM poszedł do góry, czy to jest mądre pisać taki temat?? z naszą zakłamana egoistyczna i zadufana w sobie polityką RACZEJ NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2011 15:52
nie wiem czemu, ale jak widzę te wszystkie tytuły artykułów na papilocie to mam ochotę znaleźć autorki i coś im zrobić.. 'JESTEŚMY BRUDASAMI, O FUJ!' , 'NIKT NAS NIE LUBI - WSTYD' , 'JESTESMY KICZOWACI - ALE WSTYD' , 'WSZYSTKIE NASTOLATKI SIĘ PUSZCZAJĄ - WSTYD' , 'JESTESMY BIEDNI - WSTYD', 'BRÓD, SMRÓD i UBÓSTWO - STRASZNE' ............ tez tak macie? czy tlyko mnie cos trafia, jak autorki ciagle narzekają, generalizują i myślą, że wiedzą najlepiej..
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie