Nikt nie lubi POLAKÓW! (Nawet Rosja jest bardziej lubiana niż my!)

Kto nas aż tak nie znosi?
Nikt nie lubi POLAKÓW! (Nawet Rosja jest bardziej lubiana niż my!)
09.09.2011

Portal społecznościowy i randkowy badoo.com postanowił sprawdzić, który naród jest najbardziej lubiany na świecie. W tym celu przeprowadził ankietę wśród 30 tysięcy osób z 15 krajów. Co wykazało badanie?

Otóż na pierwszym miejscu „najfajniejszych nacji” znalazła się bezapelacyjnie Ameryka. - W mediach wiele słyszy się o antyamerykanizmie, ale czasami zapominamy, jak wiele osób na świecie naprawdę uważa Amerykanów za fajnych ludzi - komentuje dyrektor Badoo ds. marketingu Lloyd Price i dodaje: - Ameryka szczyci się prezydentem Barackiem Obamą - najbardziej cool przywódcą politycznym, najfajniejszymi rapperami - Jay-Z i Snoop Doggiem, a także najfajniejszym człowiekiem technologii - Stevem Jobsem z firmy Apple.

Wysokie miejsce na liście zajęli też Brazylijczycy, Hiszpanie i Włosi. Z kolei w gronie najmniej lubianych nacji na świecie znalazły się Belgia, Turcja, Kanada, Niemcy i… Polska.

Jak myślicie, dlaczego inni ludzie tak bardzo nie lubią Polaków?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Brat z siostrą przyłapani na seksie! Robili to w windzie na dworcu kolejowym

Obrzydliwe, KAZIRODCZE zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu!

Urodziło się prosię z ludzką głową - makabra w wiejskiej zagrodzie! VIDEO

Narodzinom odrażającego stworzenia towarzyszyły dziwne znaki. Kolejny symptom końca świata?

 

Polecane wideo

Komentarze (131)
Ocena: 4.98 / 5
Ramiks (Ocena: 2) 09.08.2020 18:09
Zdziwiło mnie to, że do najmniej lubianych zaliczyliście Niemcy i Kanadę. Niby za co? Z jakiego powodu? Akurat te dwa kraje cieszą się bardzo dobrą opinią na całym świecie. Brazylia, Hiszpania, Włochy jako najfajniejsze nacje?! Ameryka, bo mają raperów? Co za dzieciak to pisał?! W życiu tych czterech nacji bym nie zaliczył do najbardziej lubianych. Głośni, agresywni, religijni i tacy rozseksualizowani. Amerykanie do tego butni. Ble. Hiszpanie to jeszcze pół biedy, ale reszta? Nie, stanowcze nie.
odpowiedz
Magda (Ocena: 5) 24.03.2014 11:08
Generalizujecie, ze az zeby bola. Mialam okazje poznac Amerykanke nieufna jak cholera, ktora tak drzy i strzeze swojego watpliwie cudownego terytorium, ze nie powie innym w jakim stanie mieszka. Znam za to mega otwartych, tolerancyjncy i goscinnych Polakow. Jezdzicie po wlasnym kraju, jakby byl kupa gowna - ciekawa jestem, ze was to nie dotyka - jestescie czescia tej kupy gowna. I nic tego nie zmieni. Oczywiscie zawsze mozecie wyjechac do juesej i udawac, ze jestescie Amerykanami, ledwo wladajac angielskim.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2014 14:55
Mieszkam w Czeskiej Republice od 2 lat i zacząłem zauważać rzeczy, których nie widziałem mieszkając przez 35 lat od urodzenia w Polsce. Moja żona jest czeszką, poznała naszą kulturę i jest nią zafascynowana bo w Czechach kultura i tradycja zaczyna zanikać. Wszyscy czepiamy się religii, polityków, narzekamy na wszystko co możliwe ale rozglądnijcie się dookoła. Fundament religii katolickiej to miłość, rodzina, czynienie dobra, pomijam ludzi, którzy deformują religie. Czy uważacie, że Państwo gdzie mieszka większość ateistów ma same plusy? Dostałem kubłem zimnej wody jak zobaczyłem ludzi żyjących w czechach dla których cel życia to pieniądze i zjedli by własną k…e dając sobie przy tym sikać na głowe aby mieć rzeczy materialne. Cała gospodarka kupiona przez Niemców, cały naród siedzi komuś wielkiemu w d….ie bo jest im tam ciepło. Wole mieć swój własny honor i tupać nogą broniąc swego niż być chorągiewką na wietrze. Jeden musi mieć dom mercedesa i blondi z napompowanym biustem, drugiemu starczy rower aparat fotograficzny i jezioro. Mógłbym tak pisać a portalu by tutaj zabrało. Ci którzy mówią piszą o nas źle to Ci, którzy nigdy w Polsce nie byli. A z drugiej strony może nam czegoś zazdroszczą? Nie ogladaliście kija z drugiego końca?
odpowiedz
A (Ocena: 5) 05.03.2014 14:06
Jak 80% Amerykanów uważa że za holokaust odpowiedzialni są Polacy a Polacy nie protestują to co się dziwić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2012 21:29
zlodzieje, kombinatorzy, cwaniaki to sa polskie charaktery
odpowiedz

Polecane dla Ciebie