Kolejna afera na konkursie MISS: 3-latka PRZEBRANA ZA DZIWKĘ

Czarne kozaki, mini i blond peruka - rodzice małej miss nie mogli wyjść z zachwytu.
Kolejna afera na konkursie MISS: 3-latka PRZEBRANA ZA DZIWKĘ
Fot. Deser.pl
08.09.2011

3-letnie dziecko zwykle nie zdaje sobie jeszcze sprawy ze swojego postępowania. Co innego jego rodzice, których zachowania czasem bardzo trudno jest zrozumieć.

W jednym z dziecięcych konkursów piękności swoje wdzięki zaprezentowała 3-latka przebrana w strój prostytutki. Oczywiście był to pomysł jej rodziców, którzy chcieli, aby jury zwróciło szczególną uwagę na ich córkę – dowiadujemy się z portalu Deser.pl

Kostium dziewczynki był dokładnym odzwierciedleniem tego, który miała na sobie Julia Roberts w filmie „Pretty Woman”. Aktorka grała tam właśnie prostytutkę.

3-letnia dziewczynka nie ma oczywiście bladego pojęcia o tym, że zrobiła coś nie tak. Świetnie się bawiła, idąc po wybiegu w czarnych kozaczkach i krótkiej mini. Trudno jednak pojąć zachowanie jej rodziców. Czy nie mogli oni zainspirować się inną rolą Julii Roberts? Aktorka zagrała przecież w tylu innych świetnych filmach...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

5 najdziwniejszych MODYFIKACJI CIAŁA - Prasowanie piersi, krępowanie stóp i inne

BUDZĄ EMOCJE!

Nowe prawo UE: Szczeniaki i kocięta można uśmiercić, UDERZAJĄC MŁOTKIEM w głowę

Jak zapewniają pomysłodawcy, jest to znacznie szybsza i tańsza metoda unicestwiania niepotrzebnych zwierząt niż tradycyjne usypianie.

 

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2012 00:49
myśle że to chore!!!!!!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2012 02:23
www.majafashion.com/skandaliczne-konkursy-pieknosci-mala-miss/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2011 23:36
wg mnie to powinni w ogóle zlikwidować te kretyńskie wybory miss wśród dzieciaków, bo do one doprowadzają do takich i wielu innych podobnych patologii..
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2011 21:39
zabrac dzieci powinni takim debilnym rodzicom!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2011 19:15
portal spolecznosciowy propagujacy takie nazewnictwwo? jestem oburzona i zglaszam to do odpowiedniego organu zajmujacego sie w takich sprawach. mam nadzieje ze usuna wam go i zakaza publikacji a i nie obedzie sie bez kary.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo