Nowe prawo UE: Szczeniaki i kocięta można uśmiercić, UDERZAJĄC MŁOTKIEM w głowę

Jak zapewniają pomysłodawcy, jest to znacznie szybsza i tańsza metoda unicestwiania niepotrzebnych zwierząt niż tradycyjne usypianie.
Nowe prawo UE: Szczeniaki i kocięta można uśmiercić, UDERZAJĄC MŁOTKIEM w głowę
06.09.2011

Wykorzystywanie zwierząt do badań w laboratoriach to problem, który od lat wzbudza wiele kontrowersji. Ludzie zastanawiają się przede wszystkim na tym, co dzieje się ze zwierzętami, które nie są już potrzebne naukowcom.

Do tej pory takie jednostki były po prostu usypiane. Jednak w myśl nowego prawa Unii Europejskiej nieprzydatne już zwierzęta będzie można uśmiercić poprzez uderzenie młotkiem w głowę. Jak dowiadujemy się z portalu The Daily Mail, od 2013 roku nowe przepisy będą obowiązywały między innymi na terenie Wielkiej Brytanii. Przypuszcza się, że skorzysta z nich wiele laboratoriów. Jest to bowiem metoda znacznie szybsza i tańsza, niż dotychczasowe sposoby unicestwiania niechcianych zwierząt.

Nowe prawo wzbudziło olbrzymie oburzenie wśród obrońców praw zwierząt. Uważają oni, że jest to sposób kompletnie niehumanitarny. Nie potrafią pojąć, jak można zabijać młode szczeniaki czy kocięta, zadając im cios głowę. Wielu z nich już teraz protestuje. Są w stanie zrobić wiele, byleby tylko doprowadzić do zniesienia tak okrutnego i nieludzkiego prawa.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Klub nocny dla dzieci: Tak się bawią ROSYJSKIE MAŁOLATY

W "Underground Garage" dzieją się rzeczy, które u większości z nas wywołują ciarki na plecach.

Przełomowe SESJE ZDJĘCIOWE: Roznegliżowane, z dziećmi, gejowskie & sadomaso (nowe i archiwalne)

Luksusową modę w wersji light podają jeszcze tylko w konserwatywnym American Vogue. Większość magazynów stawia na kontrowersję, a głowy redaktorów lecą jak podczas francuskiej rewolucji.

Polecane wideo

Komentarze (140)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2012 22:24
to już nie są ludzie.....! tam w tej UE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2011 13:20
:o ;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2011 22:30
Nienormalni są. Przecież to jest chore! Może dzieci też tak teraz będzie można uśmiercać? Bo przecież to wychodzi taniej i łatwiej, niż wychowywanie. Ogarnijcie się. -.-
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2011 21:28
to jest po prostu chore nie sie sami walną tym młotkiem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.09.2011 15:12
Niech się sami walną w głowę.... I TO PORZĄDNIE !!!! ;/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie