Na co NASTOLATKI odkładają kieszonkowe? BĘDZIECIE W SZOKU

Słodycze? Kosmetyki? Nowe ubrania? Używki? O nie, to wszystko już przeszłość! Na co oszczędzają współczesne dziewczęta?
Na co NASTOLATKI odkładają kieszonkowe? BĘDZIECIE W SZOKU
30.08.2011

Wiele dorastających kobiet uważa również, że operacje plastyczne powinny być refundowane przez państwo. Dopóki jednak to nie nastąpi, dziewczyny są skłonne wydać naprawdę wiele, byleby tylko móc poprawić mankamenty swojej urody. Niektóre już w bardzo młodym wieku zaczynają odkładać swoje kieszonkowe na tego typu zabiegi...

Współczesne nastolatki, w pogoni za urodą, figurą i powodzeniem są w stanie zrobić naprawdę wiele. Nie wystarcza im już stosowanie starych kobiecych sztuczek, takich jak perfekcyjny makijaż czy odpowiednio dobrany strój. Aż 70 procent młodych kobiet uważa, że jedynym skutecznym sposobem na zachowanie pięknego wyglądu są operacje plastyczne – podaje Sfora.pl

Co więcej, dla nowej generacji młodych dziewczyn, sztuczne poprawianie ciała to coś zupełnie normalnego, zabieg, jak każdy inny. Młodzież zupełnie nie obawia się konsekwencji tego typu działań. Uważa, że przy dzisiejszym rozwoju medycyny, nic złego nie może się stać. Wręcz przeciwnie, operacje plastyczne stają się jedyną szansa na poprawienie swojego wyglądu.

Z których więc części ciała młode dziewczyny są najbardziej niezadowolone? Ankietowane odpowiadają jednoznacznie – największe kompleksy mają na punkcie swojego biustu. Operację powiększenia piersi planuje więc 36 procent pań. Na drugim miejscu znajduje się zabieg odsysania tłuszczu, tuż za nim mamy korektę nosa.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Chcesz mieć gładkie i piękne nogi? WYPOWIEDZ WOJNĘ ŻYLAKOM!

Popękane naczynka i żylaki mogą być przyczyną nieprzyjemnych dolegliwości oraz źródłem kompleksów. Współczesna medycyna umożliwia jednak skuteczną walkę z chorobami żylnymi!

Jakich chorób boimy się najbardziej? (Nie ma na nie lekarstwa, prowadzą do okropnej śmierci!)

Wylew, zawał serca, a może AIDS – sprawdź, jakiej choroby człowiek boi się najbardziej.

Polecane wideo

Komentarze (147)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2012 20:25
ja się cieszę że nie muszę oszczędzać bo moi rodzice kupują mi dużo rzeczy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2011 17:59
ja zbieram na telefon XD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2011 14:36
Ja zbieram na jaranie ...worek po 30 zl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2011 15:15
a Ja zbieram na....samochód bo mam prawko tatus egzaminator i mam 17 lat xdde
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.09.2011 15:05
Jak sobie teraz niektórzy poprawiają urodę poprzez operacje plastyczne,to ciekawa jestem,co będzie,jak dojdą do 30-tki?Teraz dziewczyny trzeba się bawić i cieszyć młodością,póki ją się ma.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie