Kolor włosów a SEKSAPIL: Blondynki, brunetki czy rude? FAKTY i MITY

Czy kolor włosów decyduje o naszej atrakcyjności w oczach panów?
Kolor włosów a SEKSAPIL: Blondynki, brunetki czy rude? FAKTY i MITY
29.08.2011

Od wielu lat wpaja nam się przekonanie, że mężczyznom najbardziej podobają się blondynki. Taki trend lansują głównie media, które w wielu filmach czy reklamach przedstawiają wizerunek długonogiej piękności o jasnych włosach, mianując ją tym samym ideałem współczesnej urody. Mężczyźni, idąc więc za tym sztucznie wykreowanym trendem, często odpowiadają bez zastanowienia, że podobają im się długonogie blondynki. Stwierdzenia takie, nijak mają się jednak do tego, co naprawdę myślą oni na nasz temat.

W rzeczywistości faceci dużo chętniej umówiliby się z brunetką lub szatynką. Kobiety z włosami blond podobają się tylko nielicznej grupie mężczyzn. Jednak najgorzej i tak we wszystkich rankingach wypadają panie o rudym kolorze włosów.

Jeżeli chodzi natomiast o kolor oczu, tutaj zdecydowanie wygrywa niebieski, który za najpiękniejszy uznaje prawie połowa facetów – czytamy w portalu Sfora.pl. Na kolejnych miejscach są oczy brązowe oraz zielone.

Przy okazji pora obalić jeszcze jeden mit dotyczący męskich preferencji. Facetom wcale nie podobają się szczupłe kobiety. Większość z nich woli raczej panie o bardziej pełnych kształtach.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Więźniowie dostają lepsze jedzenie niż dzieci w przedszkolach!

Posiłki dla najmłodszych są robione z byle czego, nikt nie przejmuje się ich smakiem i wartościami odżywczymi.

Idealna żona, matka i pracownica? DEPRESJA murowana!

Dążąc do bycia idealną w każdej dziedzinie, rujnują swoje życie.

Komentarze (159)

Ocena: 4.99 / 5
gość (Ocena: 4) 03.09.2016 10:47
Aha to jest jakieś chore ja lubię blondynki brunetki i rude ale nie liczy się to co jest na głowie liczy się to co jest w środku i w głowie xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2014 13:03
Moi koledzy lubią ciemne blondynki, najlepiej żeby miały nogi jak zapałki, ręce jak zapałki, brzuchy jak deski i średnie cycki, jedyne niewyglądające jak wyroby z drewna. A, jeszcze zapomniałam o niedowadze i udawaniu kobiet o 6 lat starszych. Dobrze, że jeszcze nie skończyli podstawówki :D LOL
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.07.2014 12:43
Wiecie, że na tej stronie jest też artykuł, w którym mówią, że blondynki są ładniejsze? To się nie klei.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2011 23:40
CYTUJĘ:"Facetom wcale nie podobają się szczupłe kobiety. Większość z nich woli raczej panie o bardziej pełnych kształtach."-wg.mnie pełne ksztalty to nie to samo co grubasy.Sama mam 170 wzrostu i ważę 46 kg,raczej nie narzekam na brak powodzenia.Myślę,że jak ktoś jest w atrakcyjny nie gra roli waga,kolor włosów czy też oczu.A brzydal zawsze będzie brzydalem.Bez znaczenia blond czy czerń,o pełnych ksztaltach czy chudy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2011 20:50
można mieć takie kolory jak w artykule i paskudne ryło, na widok którego każdy się odwraca. więc nie do końca liczą się kolory:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo