Ostatnia Polka urodzi się za 1300 lat! KOBIETY PRZESTANĄ ISTNIEĆ?!

Jak będzie bez nas funkcjonował świat?
Ostatnia Polka urodzi się za 1300 lat! KOBIETY PRZESTANĄ ISTNIEĆ?!
29.08.2011

Pamiętacie kultową scenę Seksmisji, w której Maks i Albert dowiadują się, że płeć męska całkowicie wyginęła, a oni zostali jedynymi mężczyznami na Ziemi? Wszystko wskazuje na to, że ten ponury scenariusz w przyszłości może się urzeczywistnić. Problem nie dotyczy jednak facetów, ale nas – kobiet.

Z szacunków zaprezentowanych przez Organizację Narodów Zjednoczonych wynika, że już niedługo płeć piękna będzie nie tylko mniejszością, ale wręcz rzadkością. Wszystko przez niski współczynnik płodności pań z całego świata - kobiety albo w ogóle nie rodzą dzieci, albo rodzą chłopców.

Na świat przychodzi za to coraz mniej dziewczynek, co może doprowadzić nie tylko do zmniejszenia populacji kobiet, ale w sposób oczywisty negatywnie wpłynąć na całą ludzkość. W końcu do przedłużenia gatunku potrzebni są przedstawiciele obu płci…

Jak donosi sfora.pl, już teraz 83 krajom grozi wyludnienie. Zjawisko jest naprawdę poważne, o czym doskonale świadczy przykład Hongkongu. Dzisiaj na tysiąc kobiet przypada ok. 550 córek. Kiedy te dorosną, na świat wydadzą około 300 dzieci płci żeńskiej. Do czego to doprowadzi?

Specjaliści obliczyli, że za 25 pokoleń, czyli ok. roku 2800 w Hongkongu urodzi się ostatnia kobieta, podczas gdy dzisiaj jest ich tam ponad 3,5 mln. Jeśli jednak przykład z odległego zakątku świata was nie przekonuje, to ONZ w raporcie mówi także o Polsce.

U nas wizja wyginięcia kobiet jest bardziej odległa, ale jak najbardziej realna. Szacuje się, że ostatnia Polka pojawi się za ok. 1300 lat. Trend ten dotyczy niemal wszystkich krajów świata. Nawet liczące 1,35 mld obywateli Chiny zmierzą się z tym problemem za ok. 1,5 tys. lat.

Wyobrażacie sobie świat… bez kobiet?

Więcej podobnych newsów znajdziecie na Hanter.pl

Zobacz także:

Idealna żona, matka i pracownica? DEPRESJA murowana!

Dążąc do bycia idealną w każdej dziedzinie, rujnują swoje życie.

WYDAŁO SIĘ: Co piąta z nas nie zmienia codziennie majtek! (FUJ)

Higiena intymna niektórych pań pozostawia wiele do życzenia

Polecane wideo

Komentarze (64)

Ocena: 5 / 5
lol (Ocena: 5) 06.03.2013 22:45
bzdety
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2012 21:09
gatunek ludzki może wyginąć wskutek zaniku PŁCI MĘSKIEJ TO JEST NAUKOWO UDOWODNIONE że chormonson y zanika kilka tysięcy lat temu było ich 15000!!! dzisiaj 55 i to jest czyste kłamstwo jeśli kobiety wyginą to że zabijają dziewczynki w krajach azjatyckich ale ja mam w rodzinie 3 córki właśnie na świat przychodzi więcej córek tylko połowę się zabija!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.01.2012 20:14
o jejciu a jeszcze dosłownie pół roku temu pisali że faceci wyginą za 100 tys lat? i co komu wierzyć???????????????pytam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2011 10:07
a co mnie to obchodzi przecież i tak już niebęde żył nawet ze mnie kości niezostaną!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.09.2011 01:06
tak, bo to bardzo naukowe zakładać że spadek urodzeń dziewczynek utrzyma sie przez 1000lat ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie