Idealna żona, matka i pracownica? DEPRESJA murowana!

Dążąc do bycia idealną w każdej dziedzinie, rujnują swoje życie.
Idealna żona, matka i pracownica? DEPRESJA murowana!
25.08.2011

Współczesne kobiety żyją pod ogromną presją. Pogodzenie życia rodzinnego z karierą zawodową to naprawdę nie lada wyzwanie. Chciałybyśmy znaleźć czas na wszystko. Dążymy do bycia idealną żoną i matką. Pragniemy przy tym sprawdzić się również jako świetny pracownik. Jednak to nie wszystko. Staramy się bowiem spełniać również swoje pasje, realizować własne marzenia.

Niestety, bardzo trudno jest pogodzić ze sobą wszystkie te zajęcia. Mamy przecież tylko dobę na wykonanie wielu codziennych obowiązków. Kiedy więc coś nie idzie po naszej myśli, popadamy w złość i frustrację. Nie mogąc osiągnąć perfekcji w każdej dziedzinie, świat zaczyna nam się rozpadać.

Rozgoryczenie spowodowane niespełnieniem własnych oczekiwań może doprowadzić nawet do depresji – czytamy w portalu Sfora.pl. To poważny problem, z którym boryka się wiele współczesnych kobiet. A wszystko dlatego, że nie potrafimy pójść na kompromis, wybrać tego, co jest dla nas w życiu najważniejsze i jedynie na tym skupić swoją uwagę.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

WYDAŁO SIĘ: Co piąta z nas nie zmienia codziennie majtek! (FUJ)

Higiena intymna niektórych pań pozostawia wiele do życzenia

UWAGA, licealiści! Matury odbędą się w wakacje, a ustny polski nie będzie już taki prosty!

A wszystko po to, aby nie zaburzać normalnej pracy szkół.

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.11.2015 21:28
Ja czułam się wyobcowana, nie miałam znajomych z którymi lubiłabym przebywać, co gorsze nie chciało mi się wychodzić do ludzi. Do tego dochodził stres w pracy i kłopoty ze snem. Bywały dni gdy nie spałam w ogóle, czasem 1 czy 2 godziny. Nie miałam na nic siły i ochoty. Przeczytałam gdzieś że może się to brac z negatywnej energii w naszym ciele. Postanowiłam oczyścić tę energię zamawiając kilka sesji na stronie moc-energii.pl . Efekty przerosły moje oczekiwania. Po kilkunastu dniach od odprawienia zaczęłam być żywsza i otworzyłam się na ludzi. Teraz funkcjonuje normalnie, tak jak większość ludzi. I umiem cieszyć się nawet z małych rzeczy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2015 20:18
Przechodziłam lekką depresję. Pomogło mi oczyszczenie aury ze strony rzeka-energii.pl , po kilku sesjach stanęłam na nogi i zaczęłam żyć tak jak zawsze marzyłam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 15:43
zona moze byc jednoczesnie kochanka meza :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 13:39
to wszystko można ze sobą pogodzić. nikt nie obiecywał, że będzie łatwo. nie musimy być idealną żoną, matką, pracownicą i kochanką jednego dnia. róbmy to na co mamy ochotę biorąc pod uwagę oczywiście obowiązki takie jak praca. jednego dnia możemy przecież trochę poleniuchować po powrocie z pracy, posiedzieć z dziećmi, poczytać im, a gdy zostanie chwila czasu obejrzeć jakiś program w telewizji lub poczytać książkę. nastepnego dnia zależnie od ochoty możemy poświęcić czas mężowi lub posiedzieć wszyscy razem w gronie rodziny, razem obejrzeć film, pójść do kina...na wszystko jest sposób
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.08.2011 12:32
Mi nie zależy na byciu idealną, mi zależy na tym, żeby się dobrze wyspać. Jak człowiek jest wyspany, to wszystko latwiej przychodzi:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo