Koniec mody na STRINGI! Młode dziewczyny kochają zwykłe, bawełniane majtki

Kobiety coraz częściej stawiają na wygodę!
Koniec mody na STRINGI! Młode dziewczyny kochają zwykłe, bawełniane majtki
10.08.2011

Skąpe, uwodzicielskie stringi przez lata cieszyły się na całym świecie wielką popularnością. Kobiety czuły się w nich seksownie, a panowie uwielbiali podziwiać bieliznę, która więcej odkrywała niż zakrywała. Wydaje się jednak, że moda na stringi zaczyna w ostatnich latach powoli przemijać.

Jak donosi "The Daily Express" - Sprzedaż tradycyjnych, bawełnianych majtek w Wielkiej Brytanii gwałtownie wzrosła o 45 proc. Stringi zalegają natomiast na sklepowych półkach. Kobiety coraz częściej stawiają bowiem na wygodę. Seksowność i minimalizm nie jest już dla nich najważniejszy. Bawełniana, bardziej obszerna bielizna zapewnia im za to większy komfort. Noszenie tradycyjnych majtek umożliwia również bardziej skuteczne dbanie o higienę intymną. Handlowcy uważają także, że jest to wynik kryzysu gospodarczego. Seksowna bielizna jest przecież znacznie droższa od zwykłych, bawełnianych majtek.

Co najważniejsze jednak, również w tradycyjnej bieliźnie kobiety mogą czuć się uwodzicielko i seksownie! Wszystko zależy od ich zachowania...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Jak znaleźć idealnego ojca dla swojego dziecka?

Powiedzmy, że marzysz o wysokim brunecie, który interesuje się sztuką, jest opanowany, niebywale inteligentny i skończył dwa kierunki studiów...

Najgłupsze małżeństwa wszech czasów (Ślub z kotem? KTO NA TO POZWALA?)

Oto historie pięciu osób, które zdecydowały się poślubić… ulubione zwierzę lub przedmiot!

Polecane wideo

Komentarze (98)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.04.2014 15:17
lubie stringi
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.04.2012 13:53
Haha, co za kuurwa stek bredni. Po pierwsze - dobrze dobrane stringi, sa wygodniejsze od pantalonow. Po drugie - jak ktos jest brudasem, to czy nosi stringi, czy zwykle majtki, bedzie mial problem. Po trzecie - stringi byly drozsze, bo tak ustalil rynek. W produkcji, sa one tansze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2011 08:29
naucz się ortografii, a pózniej się wypowiedz.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2011 08:28
hahaha :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.08.2011 10:13
mama niechce mi kupis stringuw ale mam na to sposub umie przerobic zwykle majtki w strinki wystarczy dobry marerjał norzyczki i jurz i umiem zrobic stringi z koronkom :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie