Jak znaleźć idealnego ojca dla swojego dziecka?

Powiedzmy, że marzysz o wysokim brunecie, który interesuje się sztuką, jest opanowany, niebywale inteligentny i skończył dwa kierunki studiów...
Jak znaleźć idealnego ojca dla swojego dziecka?
09.08.2011

Jeśli Twoje wymagania są wysokie i obawiasz się, że nigdy nie znajdziesz właściwego kandydata do roli biologicznego ojca swojego dziecka, idź do banku spermy.

Do tej pory kobieta, która zgłaszała się do banku spermy, znała jedynie cechy fizyczne przyszłego ojca swojego dziecka. Wiedziała np. jaki ma kolor włosów, oczu, czy ile waży. Wszystko jednak wskazuje na to, że od teraz oferta zostanie rozszerzona również o informacje na temat cech osobowości wszystkich dawców. Twórcy London Sperm Bank chcą bowiem, aby kobiety miały szerszą paletę informacji na temat osoby, dzięki której będą mogły zajść w ciążę. Przyszłe matki będą zatem wiedziały, jaki charakter ma dawca, czym się interesuje, jakiej słucha muzyki, a nawet… w jakim stylu się ubiera.

To jednak nie koniec udogodnień dla pań. Jak tłumaczy rzecznik prasowy londyńskiego banku spermy, klientki nie będą musiały nawet wychodzić z domu, żeby wybrać idealnego dawcę. – Wystarczy, że zalogują się do katalogu online – mówi.

Mimo że z roku na rok liczba chętnych, którzy chcą oddać swoje nasienie do banku, systematycznie rośnie, ostateczną weryfikację przechodzi tylko 3-4 procent z nich. Dlaczego ta liczba jest tak mała? - Wybiera się tylko młodych i zdrowych, którzy posiadają już potomstwo. Głównym wymogiem jest jednak wysoka jakość plemników i ich podatność na zamrożenie – twierdzą lekarze.

Co myślicie o nowej ofercie London Sperm Bank?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Najzabawniejsze torty świata (W kształcie sowy, dinozaura, drzewa - APETYCZNE?)

Ostatnio cukiernie coraz częściej otrzymują zamówienia na wymyślne torty w śmiesznych kształtach.

Ta kobieta zarobiła MILION DOLARÓW dzięki kilku papierowym tackom na toaletę!

Zestaw CitiKitty bije w USA rekordy popularności.

 

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 21:19
a od grekow wam pasuje/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2011 12:29
no i dobrze że będzie więcej informacji, jestem zdziwiona że dotąd tego nie było, to chyba normalne że nikomu nie wystarczy kolor oczu jak mu syn wyrośnie na mordercę. Też mi pomysł, trzebabyło to od początku wprowadzić. No niestety, oczywiście anglicy nie są tak inteligentni żeby to od razu wymyśleć. Jak zawsze z resztą, banda matołów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 10:50
pomysł fajny ale tylko dla desperatów i wolnych lub nie mogących mieć dzieci. dla małżeństw (płodnych lub katolickich) niestety odpada. bo co powiedzieć mężowi? stary kiepski masz profil osobowościowy na ojca.???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 10:37
Co jeszcze?? moze jeszcze bedą wymagac podania informacji ile razy dziennie dawca sie wypróznia?? Chore to i tyle. Jesli komus zalezy na dziecku to pokocha je takie jakie jest a nie bedzie juz przed poczeciem sterować nim jakie ma byc wedlug swoich wymogów. No tak i nikt mu nie da gwarancji ze dziecko bedzie 'jak z jego marzeń' i co jesli dziecko sie nie spodoba?? kolejny experyment??
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 10:10
świetne zdjęcie :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie