Alef Stern przewidział zamach na Norwegię. Teraz ostrzega Polskę!

Mężczyzna podał nawet konkretną datę ataku terrorystycznego w naszym kraju.
Alef Stern przewidział zamach na Norwegię. Teraz ostrzega Polskę!
29.07.2011

Od lat światem wstrząsają zamachy terrorystyczne. Zagrożenie może nadejść z każdej strony. Jeśli spodziewamy się czegoś złego, to ze strony islamskich ekstremistów. Jednak masakra, która rozegrała się kilka dni temu w Norwegii pokazuje, że mordować potrafimy się sami. Czy coś podobnego zagraża Polsce?

Pytanie jest trochę naiwne, bo współcześnie żaden kraj nie może czuć się bezpiecznie. W globalnym świecie niczego nie można być pewnym. Jest człowiek, który twierdzi, że do zamachu dojdzie także u nas. I to nie w nieokreślonej przyszłości, ale konkretnego dnia. To Alef Stern.

Zwolennicy jego teorii twierdzą, że przewidział wiele podobnych wydarzeń. W przypadku Norwegii miał nawet określić liczbę zabitych. Twierdzi także, że służby doskonale wiedziały o tym, co się wydarzy. Zresztą, nie tylko w tym przypadku. Terror ma być sposobem władzy na podporządkowanie sobie społeczeństwa.

W wywiadzie opublikowanym w serwisie nowyekran.pl zdradził, że zamach w Polsce planowany jest na październik br. Zaznacza jednak, że ujawnienie tej informacji może doprowadzić do jego przyspieszenia lub przełożenia. Jednak mimo wszystko podaje konkretną datę - 6 października 2011 r., czyli tuż przed wyborami parlamentarnymi.

Gdzie dokładnie mają uderzyć terroryści? W stolicy. Stern wskazuje na warszawskie metro, Dworzec Centralny oraz kolej średnicową łączącą Warszawę Wschodnią i Warszawę Zachodnią. To nie koniec, bo jego zdaniem świat czeka wprowadzenie stanu wojennego i pełna kontrola ludzkości...

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Najzabawniejsze torty świata (W kształcie sowy, dinozaura, drzewa - APETYCZNE?)

Ostatnio cukiernie coraz częściej otrzymują zamówienia na wymyślne torty w śmiesznych kształtach.

Ta kobieta zarobiła MILION DOLARÓW dzięki kilku papierowym tackom na toaletę!

Zestaw CitiKitty bije w USA rekordy popularności.

Polecane wideo

Komentarze (135)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2011 08:41
ZAMKNIJ SIĘ Stern ! Idź sobie na dwór, przewietrz się a nie głupoty jak 100 osłów gadasz ! IDIOTA ! Nie będzie zamachu, nie będzie wojny.... Stern a może godzinę też przewidziałeś ? I D I O T A !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2011 23:19
w moje urodziny :) wiedzą, jakie święto wybrać :dddd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2011 22:27
to niesamowite,że są tutaj ludzie na tyle zawistni,że poniekąd życzą innym śmierci. ok,można nie lubić danego miasta,ale życzyć komuś czegoś takiego? wy, ludzie którzy to piszecie, nie macie nawet pojęcia na jak wielką skalę byłaby to tragedia, metro warszawskie jak i wszystkie pociągi dostarczają w różne miejsca OGROMNE ilości ludzi, gdyby taki atak miał miejsce, zginęłoby mnóstwo osób. już nie mówiąc o tym,że siłą rzeczy jeżdżę metrem codziennie, a moi przyjaciele mają w jego okolicy szkołę. także zastanówcie się co piszecie, bo zawiść wam chyba mózgi pozjadała.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2011 19:50
a z resztą jak sie komuś nie podoba ten kraj , to niech wyjedzie i tyle :\ . i niech zobaczy podrecznik do histori , tak jak polska była traktowana , to masakra , i tak teraz jest krajem pięknym , więc jak sie coś nie podoba to wypierdzielać z polski i tyle ; DD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2011 19:48
jak przewidział to w norwegi , to czemu teraz mówi ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie