Ta kobieta zarobiła MILION DOLARÓW dzięki kilku papierowym tackom na toaletę!

Zestaw CitiKitty bije w USA rekordy popularności.
Ta kobieta zarobiła MILION DOLARÓW dzięki kilku papierowym tackom na toaletę!
25.07.2011

Tam, gdzie jest brud, są też pieniądze – tak brzmi motto Rebeki Rescate. I nie ma się czemu dziwić – zestaw kilku papierowych tacek nalepianych na toaletę jej autorstwa bije w USA rekordy popularności. Do tej pory kobieta zarobiła na swoim produkcie około 700 tys. dolarów, szacuje się jednak, że do końca roku na jej koncie znajdzie się blisko… milion dolarów.

Amerykanka zgłosiła się najpierw do programu telewizyjnego „Rekiny Biznesu”, w którym zaprezentowała swój wynalazek. Zestaw CitiKitty, służący do uczenia kotów, jak korzystać z domowego sedesu zamiast z kuwety, zrobił na jednym z biznesmenów, Kevinie Haringtonie tak duże wrażenie, że postanowił zainwestować 100 000 dolarów w rozkręcenie tego interesu. Jak się wkrótce okazało, bardzo słusznie.

Zestaw, składający się z kilku papierowych tacek z otworami różnej wielkości, okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jak działa produkt? Zwierzę w początkowej fazie oduczania od kuwety załatwia się najpierw na tackę bez otworu, którą przymocowuje się do sedesu (kot musi czuć, że nie wpadnie do muszli klozetowej). Po kilku dniach tackę wymienia się na taką, w której są już dziurki – najpierw małe, potem coraz większe, a końcowym efektem jest rezygnacja z papierowych tacek w ogóle.

- Inspiracją do powstania zestawu CitiKitty była oczywiście moja kotka, 11-letnia Samantha – śmieje się Rebecca. – Miałam już dość sprzątania jej kuwety. Pomyślałam, że byłoby wspaniale, gdyby zwierzę załatwiało się w toalecie. Tak właśnie powstał mój produkt – mówi 32-latka i dodaje: - Nie sądziłam, że zestaw odniesie aż tak duży sukces. Cóż… pozostaje mi tylko się z tego cieszyć!

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

LOTERIA IN VITRO: Geje, lesbijki, single i emeryci mogą wygrać dziecko!

W grze mogą wziąć udział nie tylko heteroseksualne pary, ale także geje, lesbijki, single i emeryci.

Herbaciany savoir-vivre, czyli jak stylowo celebrować angielskie five o`clock?

Garść praktycznych porad, które pomogą ci zachować klasę przy stole.

 

Polecane wideo

Komentarze (45)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2011 18:00
przecież one są z plastiku.....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 12:56
a kto potem spłuka ?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 01:10
Moj kot sie tego nauczl, sam bez tacek...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 15:38
super... ludzie i zwierzęta załatwiający się w jednej toalecie? nie wyobrażam sobie tego. choćby ze względu na przenoszone bakterie. kot, jak wiadomo chodzi wszędzie, potem przychodzi do domu i załatwia się na naszym sedesie. świetny pomysł, jeśli chcą złapać jakiegoś syfa.
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 15:16
świetny pomysł, gdybym mogła sama bym skorzystała z czegoś takiego
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie