Na co najpierw zwracają uwagę faceci, gdy patrzą na kobietę? (WCALE NIE NA BIUST)

Istnieje pewna część kobiecego ciała, która przyciąga wzrok mężczyzn jak magnes!
Na co najpierw zwracają uwagę faceci, gdy patrzą na kobietę? (WCALE NIE NA BIUST)
20.07.2011

Kobiety uparcie twierdzą, że wszyscy faceci są wzrokowcami i chętnie patrzą na piersi czy pośladki pań. Tymczasem eksperyment firmy EyeTrackShop udowodnił, że… jest zupełnie odwrotnie. Mało tego – podobno „pożeramy wzrokiem” inne kobiety jeszcze chętniej, niż faceci! Jak to możliwe?

Eksperyment miał za zadanie określenie części ciała, na które patrzą najpierw przedstawiciele obydwu płci. Pod lupę wzięto reklamy sieci odzieżowej H&M oraz Reebok. Na obydwu zdjęciach widzimy seksowną kobietę.

Badanie wykazało, że mężczyźni zwracają uwagę szczególnie na twarz modelki i to jej poświęcają najwięcej swojej uwagi. Kierują swój wzrok właśnie na buzię i przyglądają się jej przez ponad 2 sekundy. U pań wygląda to nieco inaczej - najpierw patrzą na piersi, dopiero później na twarz. Panowie dopiero w następnej kolejności przyglądają się biustowi.

Ten przykład dotyczył kobiety w bikini. Co się stanie, jeśli w reklamie pojawi się zupełnie naga niewiasta? Nic się nie zmieni. Mężczyźni znowu patrzą przede wszystkim na twarz. W tym przypadku badane kobiety również.

Badanie wykazało także, że seksowne modelki promujące najróżniejsze produkty, to nie do końca dobry sposób na reklamę. Odbiorcy zazwyczaj przyglądają się atrakcyjnej postaci, zupełnie pomijając cenę czy nazwę producenta.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl.

Zobacz także:

(T / C) x (F + S) = I Oto wzór na idealne kobiece nogi!

Sprawdź, co oznaczają te tajemnicze symbole.

Koledzy z pracy nie flirtują z Tobą, bo im się podobasz! (Oni tylko muszą odreagować stresy i...)

Wcale nie ze względów emocjonalnych!

Komentarze (92)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2015 17:36
Ja patrze na brzuch dla mnie kobieta powinna miec troche ciałka nie to,żeby była gruba tylko pare kilo więcej nie zaszkodzi jest do czego sie przytulic :D
odpowiedz
Madrala (Ocena: 5) 21.02.2014 13:39
Czy patrzenie się na buzię niż na cycki jest bardziej szlachetne? Absolutnie nie. To jest wygląd zewnętrzny i to. Nie ma żadnej różnicy. Charakter nie siedzi ani w buzi ani w cyckach.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2011 01:46
ej bo to nie jest tak ze patrzą na piersi tylko na bluzkę. Jak wykazał eksperyment kiedy modelka była naga kobiety najpierw spoglądały na twarz . A faceci nie zwrcają uwagi na ciuchy ... ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 16:24
ja najpierw patrzę na prawe kolano, potem lewą brew i miód w lewym uchu, następnie spoglądam na prawą dziurkę od nosa, następnie interesuje mnie wnętrze człowieka :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 12:43
ja patrze na piękne włosy i biodra których mi brakuje ;((((((((((((((
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo