LOTERIA IN VITRO: Geje, lesbijki, single i emeryci mogą wygrać dziecko!

W grze mogą wziąć udział nie tylko heteroseksualne pary, ale także geje, lesbijki, single i emeryci.
LOTERIA IN VITRO: Geje, lesbijki, single i emeryci mogą wygrać dziecko!
21.07.2011

W Wielkiej Brytanii ruszyła właśnie pierwsza na świecie loteria, w której można wygrać zabieg in vitro. Jak donosi „The Daily Mail”, jeden los kosztuje 20 funtów, a zwycięzcy gry otrzymają możliwość sztucznego zapłodnienia w jednej z najlepszych klinik na Wyspach. Jeśli zabieg wart 25 tysięcy funtów nie powiedzie się, klinika zaoferuje darmowe komórki jajowe, implementację zarodka lub usługę surogatki.

W loterii mogą wziąć udział nie tylko heteroseksualne pary, ale także geje, lesbijki, single i emeryci. Ci ostatni będą mieli możliwość przekazania wygranej młodszym krewnym.

Losowanie wywołało na Wyspach falę sprzeciwów, zwłaszcza wśród organizacji religijnych. – Ta gra uwłacza człowieczeństwu i kompromituje istotę posiadania dzieci – twierdzą zagorzali przeciwnicy loterii. Pomysłodawcy losowania bronią się jednak, że gra powstała z myślą o ludziach, którzy nie mogą mieć dzieci, a na zabieg sztucznego zapłodnienia po prostu ich nie stać. Zamierzają również dochód z kuponów przeznaczyć na walkę z bezpłodnością w Wielkiej Brytanii.

A Wy co myślicie o loterii in vitro? Jesteście za czy przeciw?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Chemikalia w kosmetykach TUCZĄ: Który składnik jest WINNY tyciu?

Stosowanie większości kosmetyków daje nieprzyjemne efekty uboczne.

Studia zaoczne w Polsce kosztują fortunę! (Kto płaci najwięcej?)

Kogo na to stać?

Komentarze (29)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2011 14:48
Za. Chore to jest to, że dwoje ludzi musi płacić tak niewyobrażalną kwotę za podjęcie próby posiadania dziecka.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2011 14:45
to indywidualna sprawa człowieka czy potrafi się zająć wychowaniem dzieci. orientacja seksualna nie ma tu nic do rzeczy. ; //
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 13:56
gorzej niż handel niewolników. widac nasza cywilizacja nie posuneła się wcale tak daleko niż myslimy. tragedi. Jakie to uwłaczajace godnosci ludzikiej!!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2011 12:04
myślicie o ludziach BO ONI CHCĄ MIEĆ DZIECKO. A o najważniejszej osobie czyli -dziecku nie pomyślicie. Dla mnie to egoizm. Szczególnie w przypadku gejów i lesbijek.Niech kochają się jak chcą ale niech dadzą możliwość normalnego życia w normalnej rodzinie maleństwu. Dziecko bedzie miało dwie mamusie,albo dwóch tatusiów. no super... Zdrapałam zdrapke.O!wygrałam dziecko. Musze jeszcze znalezc ojca. Ale sie postarałam o nie... ? Nie ma jak los na loterii...A co z losem dziecka?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2011 00:03
każda chora cywilizacja umarla, nasza tez upadnie tylko kwestia czasu
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo