Pole dance dla dzieci: W tej szkole 3-latki uczą się tańca na rurze! (Gimnastyka czy EROTYKA?)

Jakby tego było mało, dziewczynkom oferuje się profesjonalny makijaż, maseczki, pedicure i manicure!
Pole dance dla dzieci: W tej szkole 3-latki uczą się tańca na rurze! (Gimnastyka czy EROTYKA?)
22.06.2011

„Każdy zasługuje na to, by czuć się wyjątkowo. Twoja córka również! Pole dance to nie tylko świetna rozrywka dla dziecka – to także nauka, jak kontrolować własne ciało, ruch i sylwetkę. Dzięki tańcowi na rurze Twój maluch poczuje, czym jest prawdziwa wolność!” – tak oto brzmi ogłoszenie, które można przeczytać na stronie internetowej studia tańca Make Me Fabulous. To jednak nie wszystko, bo oprócz pole dance dla najmłodszych, placówka oferuje także zabiegi upiększające dla dzieci: maseczki, makijaż, manicure, pedicure i profesjonalne uczesanie.

make me fabulous

Póki co studio tańca liczy 8 malutkich uczennic. Dziewczynki co tydzień stawiają się na kursie i uczą kolejnych figur tanecznych. Niektóre z nich są naprawdę skomplikowane i wymagają sporego wysiłku. Jedna z matek, która zapisała swoje córki na pole dance, mówi: - Moje dziewczyny to uwielbiają! Nie wydaje mi się, żeby było w takim tańcu coś nieprzyzwoitego, przeciwnie – uważam, że kurs nauczy je pewności siebie i podniesie ich poczucie wartości. Byłabym niemądra, gdybym wypisała moje córki z zajęć.

Innego zdania jest Claude Knights, szefowa fundacji Kidscape. – Pozwalanie dziecku na takie hobby niesie za sobą ogromne ryzyko – mówi. – 3-latka uczy się przecież seksownych ruchów, nie mając świadomości, że jej zachowanie może prowokować. To bardzo niebezpieczne.

make me fabulous

Instruktorki ze studia Make Me Fabulous bronią jednak swojego kursu. Twierdzą, że taniec na rurze jest dla małych dziewczynek świetną rozrywką. Dzięki niemu uczą się równowagi, poczucia rytmu i właściwego dbania o sylwetkę. Nauczycielki dodają również, że pole dance nie wiąże się w żadnym razie z podtekstem seksualnym i przypomina raczej… gimnastykę.

- Musimy pozwolić dzieciom być dziećmi. Rodzice, którzy zapisują maluchy na taniec erotyczny, powinni przemyśleć swoje postępowanie – podsumowuje Knights.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Słynne przepowiednie i proroctwa

Kataklizmy, katastrofy, koniec świata – od tysięcy lat ludzkość karmiona jest mrożącymi krew w żyłach przepowiedniami. Które są sprawdziły, które nie i co jeszcze nas czeka?

Oto edukacyjne SEKS-ZABAWKI dla przedszkolaków! Rodzice są oburzeni!

Pluszowe pochwy i drewniane członki to elementy programu seksualnego dla najmłodszych.

 

Polecane wideo

Komentarze (70)

Ocena: 5 / 5
DIABOLO (Ocena: 5) 17.03.2014 11:35
STOP Sami dajemy przynętę pedofilom
odpowiedz
L.D. (Ocena: 5) 26.02.2013 13:29
Rodzic powinien przejść się na takie zajęcia i zobaczyć jak to wygląda. Pole dance można prowadzić jak gimnastyke, albo jak taniec erotyczny. Jeśli w tej szkole to naprawdę gimnastyka, to w porządku. I w 100% popieram. Jeśli jednak dzieci uczą się elementów tanecznych, które można odebrać jako wyzywające, to absolutnie NIE. W tym wypadku niepokoi obecność tych "zabiegów upiększających", jak to ktoś określił. Do niczego nie jest to potrzebne podczas gimnastki, więc osobiście, gdybym chciała zapisać dziecko na pole dance, wybrałabym inną szkołę. Taką, w której naprawdę dziecko ćwiczyłoby układy gimnastyczne, a nie uczyło się, jak dobrze wyglądać. Do samego pole dance nic nie mam. Wręcz przeciwnie - uważam, że to doskonała forma fitness.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2011 20:24
posrało ich? O.o
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2011 07:36
to jest chore
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2011 21:44
Świat Zwariował...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie