Faceci to naprawdę BRUDASY: Zdziwisz się, jak rzadko zmieniają bieliznę!

Większość panów na tygodniowy urlop zabiera zaledwie 3 pary slipek.
Faceci to naprawdę BRUDASY: Zdziwisz się, jak rzadko zmieniają bieliznę!
01.06.2011

Każda z nas lubi na pewno zadbanych mężczyzn. Pociągają nas wyperfumowani i schludni faceci, którzy dbają o higienę osobistą. Niestety ostatnie sondaże pokazują, że panowie są… brudasami.

Z ankiety przeprowadzonej przez jedno z brytyjskich biur podróży wynika, że 12% mężczyzn, którzy wyjeżdżają na urlop, nie pakuje do torby czy plecaka wystarczającej ilości bielizny. - Większość panów zabiera na tygodniowy wyjazd jedynie trzy pary slipek lub bokserek – informuje belfasttelegraph.co.uk. Blisko 40% ankietowanych tłumaczyło to tym, że nie zamierza na urlopie zbyt często się myć, a przez większość wolnego czasu i tak będą nosić przede wszystkim kąpielówki.

Dla porównania: według sondażu na tygodniowe wakacje kobiety zabierają aż 10 zestawów bielizny na zmianę! Ciekawe, z czego wynika tak diametralna różnica w męskim i damskim podejściu do kwestii higieny?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Na czym polega konkurs Tydzień Mody Colgate Max White One?

Co zrobić, aby wziąć udział w Tygodniu Mody Colgate Max White One i wygrać jeden z luksusowych dodatków od największych projektantów?

Zakażą noszenia mini: „Młodym ludziom trzeba narzucać ograniczenia” (GDZIE?)

Pewien burmistrz uważa, że tylko wydłużenie spódnic uchroni nastolatki przed niepożądaną ciążą, molestowaniem i gwałtem.

 

Polecane wideo

Komentarze (23)
Ocena: 4.83 / 5
DeRob (Ocena: 1) 18.11.2016 15:41
''Ciekawe, z czego wynika tak diametralna różnica w męskim i damskim podejściu do kwestii higieny? Maja Zielińska'' LOL jaką trzeba być kaleką umysłową żeby takie pytanie zadać? Droga Maju - bo z kobiet wylewają się litry płynów ustrojowych, zwłaszcza jak się podniecą czymkolwiek a z faceta nic się nie wylewa - chyba że ciężko pracuje lub jest na siłowni to się mu jajka zapocą. 10:4 to i tak proporcjonalnie za mało.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.06.2011 10:51
To prawda, bagaż waży wtedy mniej! I skarpetki tez....Ale ja to robię tak , że jedną parę nosze, wieczorem piorę, i się suszy, zakładam druga parę...a trzecia na wszelki wypadek! i urlop to kontakt z przyrodą, naturą...a nie sterylnymi warunkami laboratoryjnymi..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2011 23:25
aha ciekawy artykuł ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.06.2011 23:17
o jej, myslalam ze raz na tydzien,. dobrze ze chociaz 4.;pp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2011 19:53
mój tata zmienia raz na dwa tygodnie, wtedy gdy bierze prysznic:P
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie