Zakażą noszenia mini: „Młodym ludziom trzeba narzucać ograniczenia” (GDZIE?)

Pewien burmistrz uważa, że tylko wydłużenie spódnic uchroni nastolatki przed niepożądaną ciążą, molestowaniem i gwałtem.
Zakażą noszenia mini: „Młodym ludziom trzeba narzucać ograniczenia” (GDZIE?)
30.05.2011

Wzrastająca liczba ciąż wśród nastolatek to problem, z którym boryka się obecnie większość państw na świecie. Burmistrz meksykańskiej miejscowości Navolato - Evelio Plata - wpadł jednak na pomysł, jak temu zaradzić. Postanowił, że… zakaże nieletnim dziewczętom zakładania mini!

- Minispódniczki powinny być zakazane, bo młodym ludziom trzeba narzucać pewne ograniczenia – stwierdził. Pomysł burmistrza nie jest jednak oryginalny, bo wcześniej z kusymi strojami walczyły meksykańskie związki zawodowe, służba zdrowia oraz dyrekcje firm. Studentkom próbował zakazać noszenia krótkich spódniczek także rektor Uniwersytetu w Sinaloa, ponieważ jego zdaniem odsłonięte uda zachęcają do molestowania i gwałtu. Jakby tego było mało, o wyrzeczenie się prowokujących ubrań apelował do Meksykanek także Kościół, a były prokurator generalny Arturo Chávez uważał wręcz, że wyzywająco ubrane kobiety same proszą się, by je zgwałcić lub zabić.

Co o tym myślicie? Czy rezygnacja z mini faktycznie może zapobiec niepożądanym ciążom i zmniejszyć ryzyko gwałtu?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Torba DKNY, baleriny Chloe, okulary YSL… Możesz je mieć!

Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie Colgate Max White One.

Potwory są wśród nas: 5 najdziwniejszych stworzeń, które znaleziono na Ziemi!

Naukowcy do dziś nie są w stanie stwierdzić, czy odnalezione monstra są zmutowanymi gatunkami zwierząt, czy też stworami z innych planet.

Komentarze (105)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.07.2012 13:17
te gwałty to jest wina Tuska
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.01.2012 16:18
Widząc tak "ubraną,"piękną kobietę trudno powstrzymać erekcję... Moim zdaniem prowokujący strój może prowokować do różnych rzeczy jeżeli kobieta jest atrakcyjna. Eksponując bardzo wyraźnie swoje wdzięki kobieta chce coś osiągnąć [no chyba, że jest głupia i nie wie co robi]- np prostytutka przy trasie. Jeżeli nie chcecie być tak odbierane, to ubierajcie się godnie a nie reklamujcie swoje atrybuty jakby w bezczelny sposób, mężczyźni to nie debile i ślepcy [nie mylić z facetami]. Pozdrawiam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2011 17:26
Ja chodzę uwielbiam chodzić w krótkich spódniczkach/ sukienkach. Nie mam namiaru z nich rezygnować, nasz struj nie daje nikomu przyzwolenia na gwałt. Co za głupi stereotyp.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.07.2011 22:58
To nic nie da. Jak będą chciały to i tak będą uprawiać seks.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.06.2011 02:08
Baaa :D Dla mnie bomba, niech ku*wry noszą miniówy, będzie wiadomo która siada :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo