VIDEO (świetne!): Najlepsze oświadczyny w historii!

Przyszły Pan Młody doprowadził swoją wybrankę do płaczu ze wzruszenia i… ze śmiechu!
VIDEO (świetne!): Najlepsze oświadczyny w historii!
31.05.2011

Zaręczyny są jednym z tych momentów, który każda kobieta chciałaby zapamiętać na całe życie. Niektórzy mężczyźni zaskakują więc swoje wybranki romantycznymi wyjazdami, na których niespodziewanie proszą je o rękę, inni zapraszają swoje przyszłe żony na wykwintne kolacje, podczas których okazuje się, że pierścionek zaręczynowy został przez nich wcześniej ukryty w deserze czy na dnie kieliszka z szampanem.

To jednak nic w porównaniu z tym, co wymyślił bohater poniższego video! Matt postanowił, że oświadczy się swojej dziewczynie w bardzo oryginalny sposób. Najpierw poprosił o rękę Ginny jej ojca. Kiedy ten wyraził zgodę, przyszła pora na kolejne etapy zaskakujących oświadczyn. Brat dziewczyny zabrał ją do kina, w czasie kiedy przyszły Pan Młody miał być w pracy. Wśród kilku trailerów wyemitowanych przed filmem, pojawił się także ten zupełnie niespodziewany, na którym udokumentowane zostało spotkanie Matta z ojcem dziewczyny oraz jego „dramatyczny” wyścig z czasem, by zdążyć do kina i zadać wybrance fundamentalne pytanie. Ginny obserwuje więc po kolei drogę samochodem, wtargnięcie to multipleksu i… zakupy w kinowym bufecie.

Dopiero po jakimś czasie przyszły narzeczony wchodzi na salę, pada na kolana i prosi ją o rękę. Też uważacie, że to zdecydowanie najlepsze oświadczyny w historii?

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Trwa Tydzień Mody Colgate Max White One!

Weź udział w konkursie i wygraj zegarek Michaela Korsa, torbę DKNY, baleriny Chloe lub wiele innych wartościowych nagród!

Dallas Wiens: Odzyskał swoją twarz i pierwszy raz pokazał się publicznie! FOTO przed i po!

Mężczyzna jest trzecią osobą na świecie i pierwszą w USA, której wykonano pełny przeszczep twarzy.

 

Komentarze (66)

Ocena: 5 / 5
Adam (Ocena: 5) 01.07.2016 00:30
Fajnie jeżeli ktoś nakręci oświadczyny ale prawda jest taka że to pierścionek się liczy a nie atmosfera bo jeżeli kobieta chce powiedzieć "tak" to powie to bez znaczenia gdzie się ją o to zapyta (w granicy rozsądku). Najważniejsze by nasza wybranka miała co pokazywać koleżanką które są zawsze zazdrosne. Koleżanki mojej żony pękały z zazdrości gdy zobaczyły pierścionek mojej narzeczonej a nie kupiłem go tak drogo jak by się wydawało bo na topsilver.pl można trafić na naprawdę fajne wzory ze niewielkie pieniądze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 18:18
93l8NP dhvofuvsuybe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 13:49
FqIzvn inxldxbjfbbl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 15:12
Going to put this airtcle to good use now.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.06.2011 16:47
Jaki jest tytuł tej piosenki, która leci od 05:20?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo