Oto edukacyjne SEKS-ZABAWKI dla przedszkolaków! Rodzice są oburzeni!

Pluszowe pochwy i drewniane członki to elementy programu seksualnego dla najmłodszych.
Oto edukacyjne SEKS-ZABAWKI dla przedszkolaków! Rodzice są oburzeni!
13.06.2011

Przekazywanie dzieciom wiedzy o seksie nigdy nie należało do łatwych zadań. Dorośli na wiele sposobów starają się wprowadzać najmłodszych w najbardziej intymne sfery naszego życia. Czasem jednak w swoich działaniach posuwają się o krok za daleko. To, co miało w pierwotnym zamyśle edukować najmłodszych, wywołuje na całym świecie jedynie olbrzymie kontrowersje i oburzenie.

Ostatnio na przykład na bardzo dziwaczny pomysł wpadły szwajcarskie władze oświatowe. Wymyślono bowiem, że dzieci z tamtejszych przedszkoli i szkół podstawowych edukację seksualną będą odbywać przy pomocy erotycznych zabawek.

Pluszowe pochwy i drewniane członki to elementy programu seksualnego dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W specjalnych erotycznych pudełkach, które ministerstwo edukacji roześle do wszystkich placówek, będą znajdowały się również specjalne kolorowanki, puzzle i lalki. Najmłodsi mają w ten sposób nauczyć się rozróżniać męskie i żeńskie organy płciowe, dowiedzieć się, jak płodzi się dziecko i jak wygląda poród.

Co ciekawe, dzieci pod okiem nauczyciela mają również uczyć się relaksacyjnych masaży. Wykonywać je mają przy pomocy rozgrzanych woreczków z piachem na sobie i swoich kolegach z klasy.

Kontrowersyjny pomysł nie spodobał się wielu rodzicom i nauczycielom. Uważają oni, że te zajęcia to skandal i jakieś wielkie nieporozumienie.

A co Wy myślicie o tym pomyśle? Czy taka forma edukacji powinna zostać wprowadzona również w Polsce?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Jak usunąć trudne plamy?

Plama z czerwonego wina, atramentu czy rdzy to nie koniec świata. Przedstawiamy skuteczne sposoby na pozbycie się najbardziej uciążliwych zabrudzeń.

Rasistowska psychologia miłości: Ciemnoskóre kobiety nie podobają się mężczyznom tak, jak blade blondynki!

Doniesienia kontrowersyjnego psychologa wywołały skandal na całym świecie.

Polecane wideo

Komentarze (52)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2011 21:05
To jest zboczone... Biedne dzieci nie powinny w ogóle wiedzieć jak ani nawet czy robi się coś takiego jak sex... Każdy kto uważa, że w jakiejkolwiek szkole powinno się wprowadzić taką edukację śmiało może zasługiwać na miano zboczeńca.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 21:08
w podstawówce ok, ale w przedszkolu? to chore
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.06.2011 14:35
z jednej strony jest to pewne ułatwienie dla rodziców, ale te masaże i pokazywanie porodu to duża przesada!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2011 15:28
dlaczego nie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2011 23:54
yy? PATOLOGIA :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie