Śrubokręty, zapasowe majtki, laleczki voodoo: To kobiety noszą w swoich torebkach! CO JESZCZE?

Poznaj zaskakujące wyniki badań!
Śrubokręty, zapasowe majtki, laleczki voodoo: To kobiety noszą w swoich torebkach!  CO JESZCZE?
25.05.2011

Podręczną torebkę ma każda z nas, i to nie jedną. Dobieramy je do stroju, samopoczucia lub okazji, a kochamy głównie za to, że w swoim niewielkim wnętrzu potrafią pomieścić nasze najpotrzebniejsze gadżety. Australijscy naukowcy postanowili sprawdzić, co wchodzi w skład tych „niezbędnych” bibelotów. Wyniki badań okazały się naprawdę zabawne!

- Średnio każda pani ma 7 torebek i traktuje jako ważną część swojej garderoby – wyliczył na początek serwis smh.com.au. 21 proc. ankietowanych pań przyznało dodatkowo, że to właśnie pochwała wyglądu ich torebek sprawia im największą przyjemność. 33 proc. kobiet potwierdziło także, że odczuwa zazdrość, kiedy widzi ładniejszą torebkę w posiadaniu innej pani.

A co najczęściej nosimy w swoich podręcznych torbach? Badanie wykazało, że są to klucze, portfel, długopisy, chusteczki, leki przeciwbólowe, kosmetyki, tampony, gumy do żucia, lusterko i paragony. Z kolei najbardziej niezwykłymi przedmiotami, znalezionymi w torebkach ankietowanych Australijek, były: zestaw śrubokrętów, DVD z porno, ząb synka, pierwsza para butów córeczki, wibratory, karty tarota, lalki voodoo Vampire i zapasowe majtki.

- Dla części kobiet duża torba to miejsce pomagające ukryć przedmioty, których się wstydzą albo darzą sentymentem – podsumowuje wyniki badań stylistka Kathryn Eisman.

A Wy co skrywacie w swoich torebkach?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Jak usunąć trudne plamy?

Plama z czerwonego wina, atramentu czy rdzy to nie koniec świata. Przedstawiamy skuteczne sposoby na pozbycie się najbardziej uciążliwych zabrudzeń.

Rasistowska psychologia miłości: Ciemnoskóre kobiety nie podobają się mężczyznom tak, jak blade blondynki!

Doniesienia kontrowersyjnego psychologa wywołały skandal na całym świecie.

Komentarze (76)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2011 23:54
ja zazwyczaj mam w torebce: portfel z dokumentami,klucze, dwie komórki, kluczyki do samochodu, średnio z 3,4 błyszczyki, gumę do żucia lub tic taki, kalendarzyk, pendriva, książkę, długopis, notes, parasolkę, szczotkę do włosów, chusteczki, chusteczki nawilżające, lusterko, plastry, lakier bezbarwny, podpaskę w specjalnej mini kosmetyczce, tabletki przeciwbólowe, okulary przeciwsłoneczne, perfumy, bransoletkę, gumkę do włosów, krem nawilżający, krem do rąk, wodę, torebeczkę herbaty, czasami tusz, cień i pędzelek do oczu, okazjonalnie sweterek, apaszkę, zapasowe rajstopy, czy rękawiczki:) swego czasu miałam też śrubokręt i żarówkę;d ale powiem szczerze, że się przydały:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2011 17:45
telefon, portfel, klucze, chusteczki, tampony, podpaski, pendrive, lusterko, balsam do ust, krem do rąk, czasami puder, mokre chusteczki do rąk, gumy do żucia, długopisy, małe kartki, odtwarzacz mp4, woda, kalendarz. do tego okazjonalnie notatnik, rękawiczki, szal, książka.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2011 16:48
Portfel, błyszczyk, papierosy, zapalniczkę, gumy do żucia, błyszczyk, chusteczki, klucze i lusterko. Moja koleżanka ma ze sobą zawsze mini lakier do włosów...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2011 18:07
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2011 15:39
portfel, klucze, kalendarz, długopis, zakreślacz, teczka z notatkami, pendrive, telefon, słuchawki, błyszczyk, szczotka do włosów, tampony, tabletki anty, tabletki przeciwbólowe, chusteczki higieniczne, woda, guma do żucia/tic tac, krem do rąk, okulary przeciwsłoneczne, lusterko chyba wszystko, ale często lądują też takie rzeczy jak sweterek, apaszka, jakaś książka itp
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo