Wielkie miasta KONTRA polskie wioski: Gdzie jest najwięcej wpadek?

Z roku na rok wzrasta liczba nieplanowanych ciąż. Okazuje się, że większość brzuszków jest efektem WPADKI.
Wielkie miasta KONTRA polskie wioski: Gdzie jest najwięcej wpadek?
21.05.2011

W obliczu ogromnego pożądania i wielkiej ochoty na seks, ludzie często dają się ponieść emocjom, zupełnie zapominając przy tym o bezpieczeństwie. Skutkiem takiego postępowania może być na przykład nieplanowana ciąża.

Naukowcy ze Stanów Zjednoczonych opublikowali ostatnio bardzo zaskakujące wyniki sondaży. Otóż okazuje się, że ponad 40 procent ciąż nigdy nie zostało zaplanowanych. Znaczna liczba dzieci rodzi się więc z wpadki!

Co ciekawe, najrzadziej poczęcie dziecka planują mieszkańcy dużych miast. Tutaj aż 69 procent  ciąż to wpadki. W mniejszych miejscowościach sytuacja ta przedstawia się nieco inaczej. Większa liczba kobiet bardziej świadomie planuje tam powiększenie swojej rodziny.

Powodów, dla których ludzie nie planują poczęcia swojego dziecka jest naprawdę wiele. Trudności w dostępie do poradni seksuologicznej oraz niedostępność antykoncepcji nie są w dzisiejszych czasach zbyt przekonującymi argumentami. Chodzi tutaj raczej o swoistą bezmyślność młodych ludzi, którzy często zupełnie nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swojego postępowania. Idąc na żywioł i ciesząc się chwilą, zapominają, że ich postępowanie może przynieść dość nieoczekiwane rezultaty.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Wampiry - nieśmiertelni krwiopijcy

Wampiry na dobre zakorzeniły się we współczesnej kulturze masowej. Na czym polega ich przedziwny fenomen?

Trucizny w naszym otoczeniu: Zlokalizuj w swoim domu chemiczne strefy zagrożenia!

Paragony, antyperspiranty czy tusze do rzęs – to tylko niektóre z codzienne używanych produktów, niosących poważne zagrożenie dla zdrowia.

Komentarze (67)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2011 11:37
było głośno ostatnio o takim projekcie, że prezerwatywy mają być za darmo,sprzedawane w automatach. ale teraz wszystko ucichło. wiadomo, że to nie są rzeczy jakoś bardzo drogie, ale jest też wstyd - no bo przecież taka 18latka która nie jest zamężna wstydzi się pójść do sklepu po gumki. myślę,że gdyby prezerwatywy były dostępne w takich właśnie automatach i jeszcze najlepiej za darmo, to więcej osób by się zabezpieczało, a więc mniej niechcianych ciąż ;)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2011 15:17
od kiedy to ciąża jest nieoczekiwanym rezultatem seksu? wydawalo mi sie cale zycie ze w naturze seks sam w sobie ma za zadanie konczyc sie ciaza.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.05.2011 00:40
dla was 40% to wiekszosc? Niezla znajomosc matematyki :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2011 23:09
a h a .. to sie dowiedziałam ... :taaa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2011 22:05
nudy
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo