Ona masturbuje się 50 razy dziennie! Musi to robić dosłownie co kwadrans!

36-letnia Brazylijka cierpi na hiperseksualność, czyli uporczywą potrzebę uprawiania seksu.
Ona masturbuje się 50 razy dziennie! Musi to robić dosłownie co kwadrans!
03.06.2011

Podobno mężczyźni ciągle myślą o seksie. Opinia ta nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością i opiera się raczej na zwykłym stereotypie. Co ciekawe jednak, na świecie istnieją również kobiety, które przez cały dzień nie potrafią skupić się na niczym innym oprócz myślenia o miłosnych igraszkach. Taka przypadłość spotkała Anę Catarian Bezerrę.

36-letnia Brazylijka cierpi na hiperseksualność, czyli uporczywą potrzebę uprawiania seksu. Zawsze i wszędzie. I wcale nie jest jej z tym dobrze. Aby zapanować nad swoim popędem przyjmuje mieszanki leków uspokajających i obniżających libido. Te jednak na niewiele się zdają.

Dlatego kobieta postanowiła wystąpić o sądową zgodę, która pozwoliłaby jej na zupełnie legalne... oglądanie pornografii i masturbowanie się w miejscu pracy. To najbardziej skuteczne lekarstwo na tę przypadłość. Kiedy Ana nie może się zaspokoić, wtedy jej stan znacznie się pogarsza.

Bywały dni, kiedy kobieta masturbowała się nawet 50 razy w ciągu doby. Lekarstwa nieco ostudziły jej zapędy, ale wciąż musi się zaspokajać przynajmniej kilkanaście razy dziennie. Także w międzyczasie wykonywania obowiązków służbowych.

Ze względu na jej stan i fakt, że nad tym zaburzeniem nie da się w inny sposób zapanować, sąd przyznał jej rację i od teraz Ana może w pełni legalnie się onanizować.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Jednopłciowe rodziny gejów i lesbijek – FOTOGALERIA!

Dostępny w Internecie album liczy już 318 fotografii!

Triki niezbędne na egzaminie na prawo jazdy (5 ZASAD)

Zdaj go i to za pierwszym razem! Bez kombinowania i dziesiątek dodatkowych godzin spędzonych za kierownicą.

Polecane wideo

Komentarze (55)
Ocena: 5 / 5
Fulla (Ocena: 5) 14.08.2015 17:29
Masturbacja jest rezultatem spożywania wędlin lub mięsa z wieprzowiny. Problem ten przed II wojną był znany w ośrodkach zbiorowego żywienia i likwidowany za pomocą dosypywania pewnych soli z apteki.Wystarczy odrzucić spożywanie tych wędlin a masturbacja wygaśnie po 2 miesiącach. Współczuję tym którzy tego nie wiedzą. Trzeba wiedzieć iż w całej unii nie ma w sprzedaży karmy dla kotów i piesków z dodatkiem wieprzowiny.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2012 22:42
Onanizm jetstu własiwszą formą Kobieta się również onanizuje i czyni to pięknie. Pozdrawiam onanizatorki - jestem z wami - może kiedyś razem - co?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.06.2011 03:42
dajcie mi do niej numer Szczepan ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2011 21:46
Kobieta nie moze sie onanizowac, tylko masturbowac.. to kwestia, ktora rozwazano za Onana, wiec chyba nie podlega watpliwosci..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2011 12:18
Ja walę gruchę minimum 10 razy dziennie. Też mam tą chorobę?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie