Mini, szpilki, głęboki dekolt: Co wypada nosić w zależności od wieku?

Kobiety same wskazały wiek, w którym o pewnych częściach garderoby lepiej już nie myśleć.
Mini, szpilki, głęboki dekolt: Co wypada nosić w zależności od wieku?
15.05.2011

Każda kobieta w pewnym wieku zaczyna zastanawiać się, czy wypada jej jeszcze nosić pewnych ciuchy. I chociaż liczne grono przedstawicielek płci pięknej oburza się na takie stereotypowe myślenie, to jednak powszechny pogląd na ten temat jest dosyć brutalny.

W anonimowym sondażu przeprowadzonym w Wielkiej Brytanii kobiety samy wskazały wiek, w którym o pewnych częściach garderoby lepiej już zapomnieć. Większość pań jasno określiła na przykład graniczny wiek, po którym nie powinno się już zakładać spódniczki mini. Według ankiety, wraz z ukończeniem 35 lat należy pożegnać się z ciuchami mocno odsłaniającymi nogi i zacząć nosić nieco dłuższe sukienki czy spódnice.

Z przeprowadzonej ankiety wynika także, że 33 lata to data graniczna, po której kobiety nie powinny już pokazywać się publicznie w obcisłych koszulkach z głębokim dekoltem uwydatniającym biust.

Jeżeli chodzi o bikini, to nie powinny zakładać go na plażę kobiety, które ukończyły 47 lat. Zdaniem ankietowanych Brytyjek, wiek, powyżej którego kobieta musi zapomnieć o butach na wysokich obcasach to 51 lat.

Dojrzałe kobiety powinny zwracać również uwagę na wybór określonej biżuterii. Paniom, które ukończyły 35 lat nie przystoi na przykład noszenie kolczyka w pępku.

Czy warto poddawać się takim umownym konwenansom?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Najbrudniejsza rzecz w Twoim domu? (Nie, nie toaleta)

Zgadnij, gdzie jest najwięcej brudu, zarazków i bakterii? Uwaga – używasz tego codziennie i to kilka razy!

Ulubione gry Polaków w internecie

Uwielbiamy gry sieciowe. Bo są łatwo dostępne, tanie i naprawdę wciągające. Które gry najbardziej przypadły nam do gustu?

Polecane wideo

Komentarze (55)
Ocena: 4.87 / 5
Warszawianka (Ocena: 2) 11.12.2014 20:21
Hehe,ale jeszcze trzeba miec gust...mini to byla rewelacja 50 lat temu,dzis kojarzy sie z wiochą i tirowkami,a spodnie noszą,bo muszą pracujące fizycznie robotnice.. A kolczyk? Kazdy mieszczuch wie,jaki to obciach...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2011 05:11
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2011 18:01
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.05.2011 15:13
bzdura....bzdura...bzdura
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.05.2011 20:14
jak dla mnie pani ubrana na czrno wyglada swietnie!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie